Návod : Šírenie wifi signálu z mobilu na dalšie zariadenia

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 2 mesiacmi 16 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

O tom že  z mobilu sa dá vytvoriť rýchly Hotspot a bezplatné šírenie wifi signálu by sme mohli mnoho polemizovať . Prostredníctvom aplikácie JoikuSpot na mobilné telefony zo symbianom je možné wifi signál šíriť na iné prístroje a zariadenia napríklad notebook . Možnosť šíriť svoj mobilný dátový internet priamo z mobilu do iných zariadení je velmi jednoduché a praktické . Aplikácia podporuje taktiež zamknutie wifi siete pod vami zadané heslo .

JoikuSoft Oy je finská spoločnosť, zo sídlom pár kilometrov od Nokie, zaoberajúca sa  vývojom software pre Symbianové smartphony. Jednou z nich je aj aplikácia JoikuSpot Light. Tá umožňuje premeniť akýkolvek mobil zo Symbianom a WiFi na WiFi HotSpot. Kde sa vám táto aplikácia môže hodiť ?  Firemná porada v reštaurácíí bez WiFi siete, nutnosť pripojiť na internet iné zariadenie alebo si len zabudnete nainštalovať nokia pc suite ..

JoikuSpot Light je výborná aplikácia, na internet pripojí akékolvek WiFi zariadenie rýchlo a jednoducho .

Dostupné su dve verzie Light a Premium . Verzia premium obsahuje rôzne vylepšenia a funkcie , napríklad zamknutie siete na heslo . Dosť užitočná funkcia preto odporúčam Premium verziu je naozaj lepšia .

Video ukážka aplikácie JoikuSpot :

Download :

Aplikáciu JoikuSpot Light stahujte na webu Joiku

(Odporúčam sťiahnúť verziu premium – obsahuje mnohé prvky , verzia Light je bezplatná ale odlahčená od rozšírenej verzie premium .)

3 thoughts on “Návod : Šírenie wifi signálu z mobilu na dalšie zariadenia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *