Návod ako bezplatne odosielať SMS správy cez internet

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 5 mesiacmi 15 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
3.7/5 - (3 votes)

V dnešnej internetovej dobe už spôsob komunikácie cez SMS správy mobilného operátora nie je príliš využívanou formou komunikácie. Ľudia vo väčšej miere uprednostňujú na komunikáciu s priateľmi internet. Ak však aj napriek tomu potrebujete posielať bezplatné SMS správy svojim priateľom, tento návod je určite to čo hľadáte. Tento článok Vás prevedie funkčným návodom a postupom ako odosielať bezplatné SMS správy z internetu na mobil.

Návod ako posielať 5 SMS/deň úplne bezplatne.

 1. Navštívte bezplatnú SMS bránu smsky-zadarmo.sk .
 2. Zaregistrujte sa na tejto adrese : smsky-zadarmo.sk/registracia prípadne na stránke stlačte v menu položku registrácia.
 3. Na registráciu je potrebné vyplniť email ktorý bude zároveň váš prihlasovací údaj. Po vytvorení účtu Vám heslo príde na email.
 4. Pomocou vyššie uvedených údajov ktoré ste uviedli v registrácií tzn. email a pomocou hesla ktoré Vám prišlo na email sa prihláste tu: smsky-zadarmo.sk/prihlasenie .
 5. Po prihlásení kliknite na tlačidlo odoslať SMS zadarmo . smsky-zadarmo.sk/odoslat-sms-zadarmo prípadne na stránke stlačte v menu položku Odoslať SMS.
 6. Vyplňte telefónne číslo príjemcu v tvare  (napr. 0907123456)
 7. Vpíšte obsah SMS správy. Odporúčam sa v správe aj podpísať menom pretože SMS správa príde zo zahraničného telefónneho čísla a adresát správy nebude vedieť od koho je zaslaná.
 8. Stlačte tlačidlo odoslať SMS správu.
 9. SMS správa je odoslaná.

Rada na záver : Ak posielate viac SMS po sebe, odporúčam neposielať ich hneď za sebou. Môže sa stať že prídu oneskorene. Preto SMSky posielajte v nejakom časovom intervale napríklad 1 SMS za 2 minúty.

Počet celkových odoslaných SMS všetkými užívateľmi za 1 deň je obmedzený .

Väčšinou to býva viac ako 100sms / deň na všetkých užívateľov.

informacie o stave sms brany

V ľavom hornom rohu je vyobrazená informácia o počte SMS správ ktoré môžu užívatelia ešte odoslať.

bezplatne sms pre slovensko

Návod ako posielať viac ako 5 SMS za deň (napríklad 20 SMS/deň bezplatne)

Základom toho aby ste mohli posielať viac ako 5 SMS za deň, musíte mať vytvorených viacero účtov. Podmienky služby neumožňujú aby ste na webe využívali viacero používateľských účtov. Táto možnosť sa však dá obísť pomocou anonymizačnej siete.. Anonymizačná sieť umožňuje anonymné surfovanie na internete z mobilného zariadenia prípadne PC.
Software Vám maskuje vašu skutočnú IP adresu. Pri prehliadaní webu tak používate inú IP adresu než vašu skutočnú. Takýto spôsobom môžete obísť ochrany na weboch ktoré kontrolujú a banujú vytváranie účtov z 1 IP adresy. Pri každom zapnutí prehliadača máte inú IP adresu a vy si tak môžete vytvoriť napríklad 4 používateľské účty. V anonymizačnom programe po odoslaní 5 SMS môžete zvoliť novú identitu, načíta sa Vám maskovanie IP adresy na inú a vy sa môžete prihlásiť pod iným účtom. Administrátor stránky tak nezistí že sa prihlasuje 1 užívateľ viac krát a že vlastní viacero účtov. Vaša reálna IP adresa nie je použitá !!

 

 

 1. Nainštalujte si TOR anonymizačnú sieť na vaše zariadenie.
 2. Mobil s Android , iOS apple alebo počítač / notebook.

  Anonymné surfovanie pre Android

  Orbot: Proxy with Tor
  Orbot: Proxy with Tor
  Developer: The Tor Project
  Price: Free

  alebo

  Anonymné surfovanie pre iOS

  TOR Powered VPN Browser
  TOR Powered VPN Browser
  Developer: Ronen
  Price: $1.99

  Anonymné surfovanie pre PC / Desktop / Notebook

  Tor pre desktop <– Stiahni tu

 3. Či už máte TOR browser (Anonymizačný prehliadač webu) nainštalovaný v androide , iOS apple zariadení alebo v klasickom počítači / notebooku spuste ho.
 4. Po zapnutí TORu sa Vám pridelí IP adresa ktorá maskuje Vašu aktuálnu a skutočnú IP adresu.
 5. Od teraz surfujete anonymne.
 6. Zadajte do prehliadača www adresu SMS brány smsky-zadarmo.sk .
 7. Zaregistrujte si toľko účtov koľko potrebujete na adrese SMS brány po kliknutí na položku registrácia smsky-zadarmo.sk/registracia . Musíte však mať aj reálne vytvorené emailové kontá na ktoré Vám bude zaslané heslo do účtu.
 8. V prípade že chcete posielať napríklad 20 SMS správ za deň, musíte mať 4 používateľské účty viazané na 4 rôzne emailové adresy. 1 používateľský účet má totiž limit a umožňuje odoslať len 5 SMS / deň.
 9. Na registráciu je potrebné vyplniť email ktorý bude zároveň váš prihlasovací údaj. Po vytvorení účtu Vám heslo príde na email.
 10. Pomocou vyššie uvedených údajov ktoré ste uviedli v registrácií tzn. email a heslo sa prihláste tu smsky-zadarmo.sk/prihlasenie .
 11. Po prihlásení kliknite na tlačidlo odoslať SMS zadarmo . smsky-zadarmo.sk/odoslat-sms-zadarmo .
 12. Vyplňte telefónne číslo príjemcu v tvare napríklad Tel. číslo zadávajte v tvare  (napr. 0907123456)
 13. Vpíšte obsah SMS správy. Odporúčam sa v správe aj podpísať menom pretože SMS správa príde zo zahraničného telefónneho čísla.
 14. Stlačte tlačidlo odoslať SMS správu.
 15. SMS správa je odoslaná.
 16. Po odoslaní 5 SMS správ musíte prepnúť účet pretože vaša denná kvóta sms správ sa vyčerpala.
 17. V TOR stlačte položku zmeniť identitu , prípadne prideliť novú identitu.
 18. Týmto sa zmení IP adresa a vy sa môžete prihlásiť do iného používateľského účtu.
 19. Postup zopakujte. Ak vyčerpáte znova limit 5 SMS / deň musíte znova zmeniť IP a prihlásiť sa do ďalšieho tentoraz 3tieho používateľského účtu.
 20. Je to trošku nepraktické no nie zdĺhavé a hlavne funkčné, sms naozaj dorazia adresátovi. Zmena IP adresy v anonymizačnom softwari TOR trvá pár sekúnd.

Rada na záver : Ak posielate viac SMS po sebe, odporúčam neposielať ich hneď za sebou. Môže sa stať že prídu oneskorene. Preto SMSky posielajte v nejakom časovom intervale napríklad 1 SMS za 2 minúty.

 

Tento návod je funkčný.

V prípade otázok použite komentáre v spodnej časti webu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *