Google AdSense už zobrazuje zárobok v eurách !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 10 mesiacmi 25 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
už zobrazuje zárobok v eurách !
5 (100%) 1 vote

Internetové zárobky v google adsense sú konečne zobrazované pre Slovenskú republiku , ako naša aktuálna mena EURO ! Americký dolár tak vymenil menu EURO pre našu krajinu , a konečne sa tak zobrazujú zárobky v našej domácej mene . Je to efektívnejšie a prehladnejšie .

Služba Google adsense – internetové zárobky už pre Slovensko sprístupnilo nastavenie , ktoré umožní zobrazovanie zárobku v mene EURO .  V tejto službe sa správa o možnosti zmene meny zobrazuje  pokial si ju nenastavíte . Stačí jednoducho kliknúť na návrh , že máte záujem o zobrazovanie vašich zárobkov v mene EURO , podpísať licenčné a zmluvné podmienky , vyplniť informácie o danovom priznaní a suma sa automaticky prepočíta na eurá a zmení sa tým zobrazovanie meny . Tento krok nieje možné vrátiť späť na zobrazovanie v mene americký dolár .

google adsene zobrazovanie meny v eurach

Po tejto zmene údajne nedôjde k žiadnej chybe pri prevode meny , a neprídete tak o žiadne financie . Váš podiel sa len preráta do meny . Je však možné nastaviť si aj posielanie platby v mene americký dolár – vystavenie šeku .

Najvýhodnejšía platba pre Slovenskú republiku je však určite priama platba na Váš bankový účet vo vašej banke . Vaše peniaze vám tak dorazia rýchlo a bez zbytočných poplatkov . Zmenu platieb v službe google adsense je možné nastaviť v položke Môj účet /Platobné detaily / Spôsob platby. Bankový účet najskôr musíte zadať , na tento bankový účet vám príde niaka čiastka pre overenie . Túto čiastku musíte napísať do formulára v google adsense pre overenie bankového účtu .

viac na www.google.sk/adsense

google adsense zobrazenie meny  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *