Google AdSense už zobrazuje zárobok v eurách

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 8 mesiacmi 1 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Internetové zárobky v google adsense sú konečne zobrazované pre Slovenskú republiku , ako naša aktuálna mena EURO ! Americký dolár tak vymenil menu EURO pre našu krajinu , a konečne sa tak zobrazujú zárobky v našej domácej mene . Je to efektívnejšie a prehladnejšie .

Služba Google adsense – internetové zárobky už pre Slovensko sprístupnilo nastavenie , ktoré umožní zobrazovanie zárobku v mene EURO .  V tejto službe sa správa o možnosti zmene meny zobrazuje  pokial si ju nenastavíte . Stačí jednoducho kliknúť na návrh , že máte záujem o zobrazovanie vašich zárobkov v mene EURO , podpísať licenčné a zmluvné podmienky , vyplniť informácie o danovom priznaní a suma sa automaticky prepočíta na eurá a zmení sa tým zobrazovanie meny . Tento krok nieje možné vrátiť späť na zobrazovanie v mene americký dolár .

google adsene zobrazovanie meny v eurach

Po tejto zmene údajne nedôjde k žiadnej chybe pri prevode meny , a neprídete tak o žiadne financie . Váš podiel sa len preráta do meny . Je však možné nastaviť si aj posielanie platby v mene americký dolár – vystavenie šeku .

Najvýhodnejšía platba pre Slovenskú republiku je však určite priama platba na Váš bankový účet vo vašej banke . Vaše peniaze vám tak dorazia rýchlo a bez zbytočných poplatkov . Zmenu platieb v službe google adsense je možné nastaviť v položke Môj účet /Platobné detaily / Spôsob platby. Bankový účet najskôr musíte zadať , na tento bankový účet vám príde niaka čiastka pre overenie . Túto čiastku musíte napísať do formulára v google adsense pre overenie bankového účtu .

viac na www.google.sk/adsense

google adsense zobrazenie meny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *