Ako optimalizovať rýchlosť načítania webu

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 3 mesiacmi 27 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Ako optimalizovať rýchlosť načítania webu
5 (100%) 1 vote

Prostredníctvom nasledovného webu je možné odtestovať rýchlosť načítavania webu prostredníctvom online nástroja na načítanie Vašej webstránky a následne prispôsobenie na lepšiu rýchlosť načítavania.

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Stačí ísť na web :

http://tools.pingdom.com/fpt/

zadať url adresu webu ktorý chcete testovať a spustiť test .

Po vyhotovení testu sa zobrazí nasledovný výsledok testu :

Vy môžete následne sledovať na teste ktoré súčasti Vášho webu je nutné odstrániť a zaberajú príliš veľa času na zobrazenie .

Ak používate nejaký redakčný systém odporúčam javascripty (.js) nastaviť na načítanie ako posledné najlepšie na footer .  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *