Ako optimalizovať rýchlosť načítania webu

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 5 rokmi 5 mesiacmi 20 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Ako optimalizovať rýchlosť načítania webu
5 (100%) 1 vote

Prostredníctvom nasledovného webu je možné odtestovať rýchlosť načítavania webu prostredníctvom online nástroja na načítanie Vašej webstránky a následne prispôsobenie na lepšiu rýchlosť načítavania.

Stačí ísť na web :

http://tools.pingdom.com/fpt/

zadať url adresu webu ktorý chcete testovať a spustiť test .

Po vyhotovení testu sa zobrazí nasledovný výsledok testu :

Vy môžete následne sledovať na teste ktoré súčasti Vášho webu je nutné odstrániť a zaberajú príliš veľa času na zobrazenie .

Ak používate nejaký redakčný systém odporúčam javascripty (.js) nastaviť na načítanie ako posledné najlepšie na footer .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *