uploader.sk – Pridávaj svoje obrázky zadarmo , nový image hosting je tu !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 10 mesiacmi 1 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Stále neviete kam ukladať vaše osobné či súkromné obrázky ? Vlastníte webstránky alebo ste užívatelom a nemáte spolahlivý image hosting ? Využi službu uploader.sk !

Webová služba www.uploader.sk prichádza z novinkou , prídávanie obrázkov do velkosti 5 megabajtov zadarmo . Túto službu môže využiť naozaj každý , je potrebné len dodržiavať pravidlá webu , na ktorom sú obrázky uložené .

Upload – pridávanie obrázkov je velmi jednoduché , na úvode webu stačí kliknúť na možnosť prehladávať , pridať z vášho lokálneho pc obrázky ktoré chcete uložiť a sťlačiť tlačítko Nahraj na server !

Na slovensku je velmi vela kvalitných image hostingov , no tieto hostingy uchovávajú velmi krátku dobu obrázky, preto to aj užívatelov odrádza do takéhoto webu niečo pridať . Na uploader.sk sa obrázky nemažú .

Po registrácii na uploader.sk získate prehlad o svojom užívatelskom konte, ako aj správu fotogalérii , či možnosť organizovať si svoje konto a obrázky .

Lukáš Prelovský - Upload obrazkov - Free Image Upload - no limit ; - upni obrazky, upload obrázkov zadarmo , upload image , images , nonstop

Služba uploader.sk , je kvalitné uložisko na vaše obrázky dostupné nonstop .

Na webe nechýbajú funkcie ako kontaktovanie administátora , nahlásenie nelegálnosti súboru , či klasické odkazy na obrázok a následné vloženie do phpbb for , alebo pridanie na facebook  a iné sociálne siete .

Tento projekt nieje rozbehnutí , netahá ho žiadna reklama a odkazuje sa sám na seba , preto je tam do dnešnej doby tak málo obrázkov  , veríme že sa situácia čoskoro zmení a službu uploader.sk budú ludia spokojne využívať a pomôže im ulahčiť prácu a záujmy na internete . Momentálne sa systém plánuje využiť na ukladanie obrázkov pre forum .

Tags : Image upload , nahrávanie obrázkov zadarmo , kvalitný image hosting , slovenský image hosting , správa fotiek a fotogalérii zdarma .

2 thoughts on “uploader.sk – Pridávaj svoje obrázky zadarmo , nový image hosting je tu !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *