Návod : Neobmedzené sťahovanie z rapidshare cez jdownloader !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 10 mesiacmi 6 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Program jdownloader vám ponúka možnosť postupného sťahovania odkazov za sebou , bez toho aby ste sedeli za počítačom ! Môžete sťahovať  pohodlne aj prostredníctvom resetovania ip adresy , čiže neustále bez použitia premium účtu na rapidshare !

Program jdownloader poskytuje zaručenú kvalitu v podobe sťahovania súborov z rapidshare.com , Vhodný pre užívatelov ktorý majú dynamickú ip . Môžete si nastaviť resetovanie ip adresy a tak využijete automatické sťahovanie z rapidshare , sťahovanie neustále . Výhoda je že nemusíte sedieť za pc , jednoducho pridáte odkazy a sťahujete . Tý ktorý nemajú dynamickú ip adresu je možné nahádzať do programu  linky / odkazy a jdownloader ich sťiahne sám (Reconnect – resetovanie internetu bez vás ) , číta capchu (ochranný obrázok) . Je skvelí pretože má v sebe zabudované funkcie ako nastavenie vypnutia pc , či dokonalé prepracovanú kompatibilitu zo systémom windows , linux , mac , java . Pre spustenie tohto programu je potrebná java ktorú sťiahnete na java.com .Sám rozbaluje sťiahnuté súbory , možnosť nastaviť aj heslo k sťiahnutím súborom rar , zip a iných archívov. Lokalizácia programu je  tiež podstatná výhoda .

Výhody programu :

  • 1.Rýchly chod
  • 2.Min. čakacia doba
  • 3.Reconnect nastavenie
  • 3.Bez opisu kodov !
  • 4.Min. požiadavky
  • 5.Rozbalí RAR súbory
  • 6.Jazyková lokalizácia
  • 7.Aj cez premium účet
  • 8.Po sťiahnuťí vypne pc !

Jdownloader môžeme charakterizovať ako program cez ktorý sťahujeme pohodlne cez rapidshare.com a iné servery , je ich naozaj vela , ponúka neustále sťahovanie pri použití funkcie reconnect , nová verzia ponúka možnosť zmeny témy programu .

Pre sťiahnutie programu navštívte dole uvedenú url adresu  .

Ukážka programu :

jdownloader - pohodlne stahovanie z rapidshare

Náhlad na Slovenský tutorial o jdownloader .

jdownloader

Adresa tutoriál webu jdownloader :

http://jdownloader.org/download/index

One thought on “Návod : Neobmedzené sťahovanie z rapidshare cez jdownloader !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *