Screenshot celej webovej stránky v prehliadači !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 8 mesiacmi 26 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Na screenshot (odfotenie obrázku už nepoužívajte skicár ! ) Na zachytenie screenshotu celej webovej stránky použite dynamický doplnok pre prehliadač webu mozilla firefox . Screenshot celej webstránky nebolo nikdy lahšie odfotografovať !

Mnohý ešte dnes screenujú ( digitálne zachytávajú obraz ) web stránky jej obsah  , alebo obrázky na webe cez skicár alebo iný grafický program . Teraz je to možné cez prehliadač webu mozilla firefox  a nainštalovaný doplnok !

Doplnok z názvom

Shooter

vám umožní screenovanie celej webovej stránky + výber plochy ktorú ma zachytiť (odkial po kial) .

Nastavenia niesú potrebné žiadne . Stačí po nainštalovaní doplnku na akejkolvek webovej stránke ktorú chceme screenovať stlačiť na myši pravé tlačidlo a vybrať možnosť  Shoot this page.. . Vid obrázok :

 


odfotografovanie webu

Dalšou možnosťou ako odfotografovať cez tento doplnok obsah webovej stránky je napríklad použitie skratky v pravom dolnom rohu prehliadača . Malá ikonka ružovej farby s logom Picozu Shooter Vám umožní odfotografovať obsah webovej stránky jedným kliknutím.

Doplnok je možné sťiahnúť ako rozšírenie – doplnok pre mozilla firefox na adrese :

Download : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/shooter/

Tento doplnok je určite pre mozilla firefox užitočný , ja ho používam pravidelne a šetrí mi dokonale kopec času .

2 thoughts on “Screenshot celej webovej stránky v prehliadači !

  1. staci stlacit :: PRTSC
    :: SYSRQ
    ktory sa nchadza vpravo hore na klavesnicy, a ked to stlacite tak chodte do skicara a dajte : CTRL a V (a=plus, nenasiel som na klavesnici) a potom len ulozit a mate celu obrazovku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *