Prvý článok – začínam blogovať + očom to tu vôbec bude ?

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 4 mesiacmi 3 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Prvý článok – začínam blogovať + očom to tu vôbec bude ?
5 (100%) 1 vote

Bližšie informácie o tom kto som , sa môžes dozvedieť v článku O mne . Som nový blogger , nikdy predtým som nikde články nepísal .

Budem vám sem prinášať články ktoré by možno mnohý ani nepísali a predsalen sú potrebné , možno sa nechcejú podeliť . Písať budem naozaj všetko , čo viem že ludia nevedia a hladajú to či už v google alebo sa to pýtajú svojich kámošov na icq . Témy su naozaj rôzne , kedže prehlad treba mať v každej sfére iný , na viem povedať že tu bude mnoho zaujmavých vecí hlavne pre ludí čo z pc nevedia až tolko čo pokročilý užívatel internetu .

Preto podstatnú časť webu budú tvoriť užitočné tutoríáli . Každý ich čítame , a ked niečo nevieme to čítame .

Tu sa to dozvieš !!!

To čo bude v budúcnosťi neviem , no nechám sa prekvapiť čo dá fantázia a úspech webu .

Osobne si myslím že si tu nájde každý niečo čo potrebuje .

Lukáš

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *