PayPerHost.com – prvý web hosting, ktorému neplatíte za nevyužité dáta

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 5 mesiacmi 11 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Štandardný web hosting, ktorý má už vyše 20 rokov má konečne konkurenciu. PayPerHost – americká firma so Slovenkým pôvodom prišla s inovatívnym nápadom účtovať len za veci, ktoré v skutočnosti využívate. Výsledkom je najlepšia cena a garantovane rýchly hosting.

PayPerHost.com má okrem ceny ešte niekoľko výhod oproti klasickému hostingu:

Vyššia rýchlosť – Všetky súbory web stránky sú na rýchlych SSD diskoch a všetky MySQL súbory sú v RAM. PHP skripty sú zaroveň už dopredu predkompilované a pripravené v RAM pre super rýchlu odozvu.

Nízka cena – web hosting bežnej stránky stojí menej ako 1€ mesačne. Vypočítajte si cenu za svoj hosting – https://www.payperhost.com/sk/web-hosting

Moderné technológie – 180 automatických záloh v cene (30 dní, každé 4 hodiny) a taktiež End to end ochrana dát proti Bit rot. Táto vlastnosť ktorá bola pred tým výhradou veľkých bánk a inštitúcií je dnes automaticky prístupná všetkým zázazníkom PayPerHost

Možnosť voľby data centra – Ku každej doméne je možné zvoliť iné datacentrum a obsluhovať všetky trhy sveta z jedného hostingu. Služba SEO hosting je v cene.

PayPerHost.com je v súčasnosti celosvetovým lídrom v pay as you go web hostingu a poskytuje priatelskú zákaznícku podporu aj v Slovenčine.

Exkluzívne pre našich čitateľov!

Pre našich čitateľov sme v spolupráci s PayPerHost pripravili exkluzívny bonus $20 vo forme kreditu na webhosting. Pre ziskanie $20 bonusu je potrebné pri registrácii zakúpiť si prvotných $10 kreditu. Po úspešnej registrácii tak budete mať kredit $30.

Pri bežnej cene hostingu okolo $0.9 vám $30 kreditu vystačí na vyše 2 a pol roka.

Kupón uplatníte pri registrácii do konca Februára zadaním textu: #C20LPREL do políčka ‘ako ste sa dozvedeli?’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *