Nový web a zmeny ktoré nastanú v roku 2013

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 11 rokmi 2 mesiacmi 14 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Nové zmeny ktoré sú dlhodobo plánované ale k realizácii sa nejakým spôsobom nedostali prípadne sa neustále odďaľovali z časových alebo iných dôvodov .  Prehlad toho najlepšieho čo Vás čaká a neminie na mojom webe v roku 2013 .

Rok 2012 bol veľmi dobrý rok čo sa týkalo mnoho faktorov. Získal som vela skúseností, vedomostí aj pozitívneho myslenia k budovaniu ďalších projektov či už osobných alebo tých ktorým sa venujem v oblasti freelanceringu. Pri svojej práci niekedy natrafíte aj na rôzne domnienky iných ludí alebo inštitúcii. V roku 2012 polícia označila moje články ( Tlačové správy o hackeroch z iných webov ) za návody týkajúce sa hackerskej činnosti . Rozhodol som sa preto kontaktovať niekoľko súdnych znalcov v oblasti počítačovej kriminality ktorý po preposlaní potrebných dokumentov jasne skonštatovali že sa nejedná o žiadne hackerské návody a polícia v tomto smere uviedla na moju osobu zavádzajúce informácie.Neznalosť polície je jasná a hladať za tým niečo iné netreba .Nájsť a určiť ten správny smer kam sa bude web ďalej uberať .V roku 2013 sa venujem mnohým veciam a tak obzor myšlienok je oveľa väčší . Tie nezrealizované nápady ktoré čakajú na publikáciu už pár rokov budú zverejnené z čoho mám asi najväčšiu radosť.

Tu je prehlad zmien ktoré ovplyvnia budúcnosť webu :

Všetko je pripravené .

V posledných rokoch som bol mimoriadne zaneprázdnený a nemal som čas venovať sa veciam okolo webu aj ked som vždy chcel.Venujem sa Eshop marketingu a Time managementu .Tento rok sa všetko zmení.Napísal som veľké množstvo článkov ktoré sú nielen že zaujímave ale aj poučné v oblasti IT ale aj úplne bežných vecí.Pribudne aj viacej článkov o iOS a android platformách ,Tipy a triky z oblasti tvorby webov , užitočné nástroje na marketing a správu obsahu .Samozrejmosťou budú aj Knihy o IT.

Nový dizajn – Lepší web

Nový vzhľad je dôležitý pre ďalšie fungovanie projektu. Zmeny budú pozitívneho charakteru orientované na sprehľadnenie a kvalitu obsahovej časti . Na úvodnej stránke pribudne slider noviniek a samozrejme pohyblivý text na ktorom sa dozviete každý dôležitý oznam.

Pravidelné blogovanie

O pravidelnom blogovaniu sa v mojom prípade dalo povedať v rokoch 2009-2010 .
Všetko sa dá však naučiť a zlepšiť aj pomocou Time managementu o ktorý sa zaujímam.

uvodnneViac ako 300 článkov bude publikovaných

Niekoľko dní až týždňov som písal nové články rôzneho zamerania.300 článkov je naozaj veľké číslo ked si zoberieme že aktuálne na webe je niečo okolo 108 článkov a aj napriek tomuto nízkemu počtu majú veľký úspech a vyhladávanosť .

Nové kategórie na webe

K novým kategóriám pribudnú sekcie Prednášky o IT a PR články .Prednášky sledujem nejaký ten rok a poznám zdroje . Aj preto sa snimi podelím . Jedná sa o veľmi náučné a jedinečné prednášky od skutočných expertov.

Reklama na webe

Rôznej forme reklamy v článkoch som sa doteraz bránil a aj som mnoho ponúk odmietal ale prišla možnosť promovať množstvo zaujímavých produktov a vecí a tak som si povedal že by to mohlo spestriť obsahovú časť webu . Preto prinášam možnosť publikácie PR článku na tomto webe.

Rozšírená možnosť sledovania webu

Od roku 2013 môžete odoberať emailový newsletter . Je to forma sledovania webu prostredníctvom ktorej získate prehlad o tých najnovších článkoch priamo na mail bez nutnej návštevy stránky.Jedná sa o pohodlný a velmi užitočný nástroj . Emaily v tomto prípade Vám budú chodiť maximálne 1x za týždeň aj to iba pri skutočnej aktualizácii webu .

Prehľadnosť – Archív článkov

K novým zmenám pribudne taktiež archív článkov .Na to aby ste nemuseli listovať neustále a hľadať všetko čo je na tomto webe publikované bude stačiť jedno kliknutie ktoré Vám zobrazí úplne všetky publikované články.

Publikujte svoje články – Otvorený projekt

Po dlhodobom zvažovaní som sa nakoniec rozhodol spraviť priestor aj pre začínajúcich blogerov alebo ludí ktorý majú možnosť písať honosné články ale nemajú kde sa s nimi podeliť. Tu vzniká priestor pre zviditeľnenie samých seba . Na novom webe uvítam najmä články z oblasti IT kedže sa web na tento smer zameriava ale nepohrdnem ani článkami ktoré by mohli byť pre ludí zaujímavé a náučné.

Online chat

Live support alebo netagent ktorým môžete so mnou komunikovať online prostredníctvom Vašeho prehliadača už je pripravený . Verím že dokáže vyťažiť zo supportu najviac a v prípade že nebudem online je priestor pre automatické zaslanie otázky na mail .

Facebook skupina

Ak máte záujem a ešte nie ste fanúšik na fanpage , pridajte sa na facebook.com/www.lukasprelovsky.sk

Spustenie novej verzie sa uskutoční v Apríli 2013 .

Verím že v budúcnosti sa situácia z minulých rokoch nezopakuje ked som musel z časových dôvodov obmedziť blogovanie .

One thought on “Nový web a zmeny ktoré nastanú v roku 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *