Návod ako si vytvoriť vlastný QR kód

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 5 rokmi 6 mesiacmi 2 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Návod ako si vytvoriť vlastný QR kód
5 (100%) 1 vote

Vytvorenie vlastného qr kódu je teraz naozaj jednoduché . Navyše to zvládne úplne každý cez jednoduchú online aplikáciu . Vyskúšajte si to !

QR kód určite nikomu z Vás predstavovať nemusím . Mohli ste sa sním stretnúť napríklad na tričku , prípadne inom druhu tovaru aj elektroniky .Slúži na za zašifrovanie nejakého ľubovoľného obsahu najbežnejšie však url odkazu na nejaký web alebo ľubovoľný text. Tu je návod ako takýto QR kód vytvoriť .

 

Chod na web www.qrstuff.com je to online generátor ..

 

V ľavom menu je ponuka čo konkrétne chcete mať obsahovo v QRku .
Môžete si vybrať napríklad url odkaz na web prípadne youtube video , facebook fanpage a podobne .
Po vyplnení tohto údaju môžete zvoliť aj farbu tohto QRka . Tú definujete v color schéme .
Následne stlačte button Download QR code .
Ako čítať QR kódy ?
Na čítanie respektíve skenovanie QR kódov existujú rôzne čítačky . Môže to byť špeciálny skener prípadne mobil .

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *