Livechatoo – Návod ako prispôsobiť aplikáciu pre „mobile devices“

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 2 rokmi 3 mesiacmi 25 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
– Návod ako prispôsobiť aplikáciu pre „mobile devices“
5 (100%) 1 vote

Pred nedávnom som písal o skvelej službe Livechatoo ktorá sa využíva ako live support alebo hlavne na eshopoch alebo firemných weboch. Informoval som taktiež o možností úplného vypnutia livechatoo v mobilných zariadeniach pri responzívnom dizajne alebo mobilných verziách webu. Tento mesiac livechatoo prišlo s novinkou – optimalizovalo svoju aplikáciu a vy tak už nemusíte vypínať zobrazovanie v mobiloch.

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Stačí si v nastavení účtu aktivovať možnosť zobrazovania v mobiloch, a livechatoo sa automaticky prispôsobí zobrazovaniu v responzívnom dizajne alebo v akomkoľvek mobilnom zariadení.

Ak by ste sa rozhodli livechatoo mobilný responzívny dizajn zakázať a zobrazovať neprispôsobený chat stačí upraviť svoj existujúci kód na web:

livechatoo.com/sk/live-chat-api

Optimalizácia pre mobilné zariadenia aplikácie livechatoo. Ako na to?

livechatoo mobile device

Livechatoo vie automaticky prispôsobiť Vložené chat okno pre mobilné zariadenia. V mobilných zariadeniach je lišta menšia, je bez bublinky a chat sa otvára v novej stránke. Ak chcete vynútiť, aby sa použil alebo nepoužil režim pre mobilné zariadenia, nastavte parameter mobile na hodnotu true alebo false. Viac info o tom nájdete tu livechatoo.com/sk/live-chat-api#mobilne-zariadenia.

livechatoo.embed.init({account : '...', lang : 'sk', side : 'right', mobile : true});

Ako na úplné vypnutie livechatoo v mobiloch :

Táto možnosť je stále dostupná a funkčná pomocou tohto návodu.

Odporúča sa však používať pôvodný kód z administrácie livechatoo a aktivovať si prispôsobenie livechatoo aplikácie pre responzívny dizajn. Výber voľby je však na Vás či preferujete zobrazovanie aplikácie v mobilných zariadeniach alebo nie.

   • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *