Herná mafia na Facebooku – Problémy súťaží a lajkov

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 5 rokmi 5 mesiacmi 18 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Herná – Problémy súťaží a lajkov
5 (100%) 1 vote

Po stopách hernej mafie na facebooku sa vydal Jiří Kolařík ktorý vymýšľa súťaže pre rôzne firmy v ČR. Pracuje aj na podmienkach ktoré podrobne popíše ako herná dokáže obchádzať systém súťaží. Dozviete sa aj to kto najviac času trávi pri hraní fb hier a súťažení o rôzne produkty firiem . Vo väčšine prípadov v takmer každej súťaži vyhrávajú tý istý  ľudia .

Jiří Kolařík – mafia

Po stopách problémových ľudí v súťažiach na facebooku a ich veľkolepé viac násobne výhry robia problém nielen organizátorom .

Herní mafia na facebooku from Jiri Kolarik
Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Herná mafia na Facebooku – Problémy súťaží a lajkov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *