Aukro.sk ma nový desing

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 1 mesiacmi 12 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
ma nový desing
5 (100%) 1 vote

na slovensku , aj to je aukro.sk . Zmenilo desing , logo a stalo sa tak prehliadnejším aukčným portálom . Príjemné nakupovanie …

Internetové aukcie ktoré sú už aj na slovenskom internete zabehnuté v podobe aukro.sk aukčný portál mení desing . Tak isto aj zahraničné servisy iných štátov kde využívajú tento aukčný  systém .

Zmenou desingu prešli aj štáty ako Rumunsko , Rusko , Polsko , Kazachstan , Bulharsko , Česká republika , Bielorusko .

Starý desing používajú ešte stále štáty Ukrajina a Madarsko , ale učite aj v týchto aukro servisoch sa zmena desingu čoskoro objaví .

Aukro aukcie sú dostupné v týchto štátoch sveta –  Bielorusko , Česká republika , Bulharsko , Kazachstan ,  Maďarsko ,Poľsko , Rusko , Rumunsko , Ukrajina .


Logo

Aukro má nové logo, ktoré sme Vám predstavili, spolu s náhľadom hlavnej stránky už minulý týždeň. Oživenie loga je prvným krokom k vytvoreniu novej vizuálnej identifikácie Aukra – značka s dobre zavedenou pozíciou na trhu.

Hlavná strana

Najväčšími zmenami prešla práve hlavná strana. Tu sú tie najdôležitejšie:

  • oživili sa farby, hlavná strana je teraz moderná a oveľa prehladnejšia
  • zmenili sa reklamné boxy, které boli doteraz umiestnené na pravej strane
  • ikony boli nahradené lištou menu
  • usporiadali sa odkazy v spodnej časti stránky
  • zároveň však najdôležitějšie prvky stránky zostali na svojich miestach, aby sa mohli Užívatelia, na stránkach jednoducho orientovať
  • nový vzhľad je viac osobný. Po prihlásení uvidíte na hlavnej strane miniatúry naposledy navštívených či sledovaných aukcií

 

Výpis aukcií

Zoznam s ponukou predmetou taktiež zmenil svoju farbu. Naviac si môžete vybrať medzi zobrazením aukcií formou zoznamu alebo galérie. Miniatúry predmetov sú oveľa väčšie ako v starom výpise. Iné je aj usporiadanie navigačných možností v zozname predmetov.

Aukro.sk zmena desingu

Nový dizajn aukra je príjemný , však posúdte sami .

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *