TV v mobile -Internetové televízie alebo rádia v mobile zadarmo!

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 9 mesiacmi 20 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Internetová televízia a online rádia v mobile zadarmo ! To všetko len cez prehliadač webu skyfire ! Možnosť použiť na mobilných telefonoch windows mobile 5 – 6 , symbian s60 + .

Sledovanie internetových programov, žívého live vysielania , seriálov , filmov , alebo počúvanie rádia v mobile ? Aj to je možné na mobiloch Nokia E and N series , alebo inými z operačným systémom symbian s60 , na windows mobile 5-6 , Touch alebo Non-touchscreen jednoducho , rýchlo , bezplatne !

Sledovanie online TV alebo počúvanie rádia v mobile je možné cez prehliadač webu skyfire – ktorý je možné sťiahnúť bezplatne .

Update : skyfire zrušil podporu pre slovenskú republiku a tak je nemožné ho používať v našej krajine .

1  Krok :

Skyfire je absolútne najrýchlejší , najlepší , prehliadač reálneho obsahu webu na mobilný telefon . Už žiadne iné programy na sledovanie online vysielaní , postačí tento skvelý web browser do mobilu ! Dokáže prečítať flash , media player , swf súbory , atd .

download :

http://get.skyfire.com/

2  Krok :

V tvojom mobile  :

Chod na web cez mobil a do skyfire zadaj adresu webu :

online televízie zadarmo online tv – http://tvzadarmo.sk/mobil

Online rádio v mobile zadarmo – http://tvzadarmo.sk/radio

Stránka je optimalizovaná pre rozlíšenie obrazovky tvojho mobilu . Spustenie je velmi jednoduché , stačí si vybrať stanicu zo scrolovacieho menu v hornej časti webu .

tv v mobile zadarmo

Sledovanie online televízie alebo počúvanie online rádia je naozaj skvelé , ja osobne som to využíval na nokia n95 a šlapalo to na o2 internete – neobmedzení internet v mobile od o2 , naozaj rýchlo , a bez sekania či iného obmedzenia .

2 thoughts on “TV v mobile -Internetové televízie alebo rádia v mobile zadarmo!

  1. caute staci ked si v mobile ktoromkolvek date iphonetv.antik.sk a stiahnite si pred tym VPlayer aby ste to prehrali su tam stanice ako Markiza, Doma, JoJ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *