Návod : Zmena ochranného kodu nokia zadarmo ! (Nokia mastercode unlock)

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 9 mesiacmi 11 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
4/5 - (4 votes)

Návod ako zadarmo zmeniť ochranný kod . Máte zablokovaný ochranný / bezpečnostní kod na vašej nokii ? žiadny problém , zmena je jednoduchá a bezplatná podla tohto návodu !

Niektorý ked potrebujú zmeniť ochranný kod v prípade zabudnutia kodu alebo nálezu mobilu sú jednoducho odkázaný dať tento mobil do servisného strediska kde účtujú velké poplatky za zmenu tohto kodu .

Vy si ho môžete na svojej nokii zmeniť rýchlo , jednoducho a hlavne zadarmo !

1 . Krok :

Je to jednoduché stačí len zisťit váš IMEI – kod prístroja , ktorý je uvedený pod vašou batériou v mobile , alebo vytočte bezplatný kod na zistenie *#06# , po tomto prikaze sa vám zobrazí IMEI .
2. Krok :

Chodte na online kalkulačku http://mastercode.nokiafree.org kde zadajte váš imei , ktorý ste v kroku 1 zistili . Stlačte generate . Po tomto kroku sa vám obaví kod . Kod ktorý sa vygeneroval ktorý je vlastne neutrálny a univerzalný kod prístroja , ktorý funguje navždy .

3. Krok :

Kod ktorý sa vám objavil zadajte do mobilného telefonu ktorý od vás žiada ochranný kod .

Zmena kodu v mobile :

V menu telefonu / nastavenia / a niekde v položkách ochrana / bezpečnosť  najdite zmena bezpečnostného kodu , alebo zmena ochranného kodu .

Tam zadajte vami vygenerovaný kod , a zvolte si prípadne svoj nový .

4.Krok :

Do mobilného telefonu nokia ste sa dostali , máte prístup do mobilu , získali ste univerzálny kod pre váš mobil zadarmo .

Nokia mastercode unlock online calculator by IMEI


57 thoughts on “Návod : Zmena ochranného kodu nokia zadarmo ! (Nokia mastercode unlock)

  1. Syn mi pravdepodobne zmenil heslo na mobil security na nokii N8 skúšala som kód cez IMEI na online kalkulačku,no keď ho zadám,tak mi vyhodí neplatné heslo.Vopred ďakujem za rady.

  2. potrebujem pomoct mam blokovaci kod na telefone dlhsie som ho nepouzivala teraz by som sa potrebovala donho dostat cez vas krok mi to nejde pls o pomoc , telefon je starsi nokia C7

  3. Pozdravujem tiez mam problem zabudol som ochrany kod ked som skusal dat*#06# tak vlastne ma nepusti ho tam zadat takze sa nedostanem k ziskaniu IMEI Dakujem za skoru pomoc

  4. mozete mi pomoct nemozem zistit bezp.kod nokia 500 imei352417051578615 podla vasho postupu mi to neide prosim pomozte mi dakujem

  5. Cau lukas prosim ta vedel by si mi pomoct ? mam Nokiu C5-03 a
    IMEI – 352851057601445 kod ktory mne vygenerovalo nefunguje … Prosim ta pomoz mi s tym alebo mi napis presny postup co potrebujem a a ako to spravit velmi pekne ti Dakujem

  6. nazdar LENIVCI… mam stru nokiu 113 a blbne na nej SW- uplne scifi. . meni si samo aj master code, namiesto kalkulacky sa spusta solitare. Tato imei kalkulacka nefungovala, ale skusil som telefon vypnut a drzal som tlacidlo zapnut plus 3 plus hviezdicka. Nabehla biela obrazovka a nic sa nedialo, chvilu som to drzal a pustil. Nic sa nedialo, nokia nabehla normalne. Vosiel som do menu pre zmenu master reset a zazrak… fungoval prednastaveny kod 12345..Kalkulacka stale nefunguje…

  7. dobry den mozte mi poradit na Nokia 3110c ked zapinam naskoci mi ochranný cod neviete mi poradit dakujem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *