Návod : Sťahovanie videa z vimeo.com !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 12 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Návod : Sťahovanie videa z !
5 (100%) 1 vote

Tento článok bude zameraní na sťahovanie videí z vimeo.com .  Pozri si tento návod !

je to velmi jednoduché , stačí ísť na web savedeo.com , na tejto stránke stačí vložiť url odkaz videa vimeo alebo iného a stlačiť download , vygenerujú sa odkazy a následne je potrebné kliknúť na položku Nope, just show me download links.

Na hore uvedenom webe je možné sťahovať aj videá zo stránok ako napríklad :

YouTube, vimeo, Facebook, Twitter, Vid.me, TED, Instagram, flickr, VEVO, Vine, Twitch, blip.tv, College Humor, Apple trailers, Adobe TV, SoundClound, Metacafe, MixCloud, VK.com, and more Adult sites

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *