Najlepšie aplikácie pre Android

Zoznam najlepších aplikácií pre .

najlepšie android aplikácie 2016
 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Android_robot.svg/2000px-Android_robot.svg.png

Aktualizované 02.01.2017

 

Čištenie cache a zrýchlenie mobilu

 

Clean Master od Cheetah Mobile je jednoduchý a bezpečný. Je to najsťahovanejší android optimizér, ktorý ponúka aj zabezpečenie a antivírus. Zvyšuje výkon zariadenia, odstraňuje pozostatky aplikácií a zbytočné súbory, chráni vás pred malwarom, trojanmi a vírusmi.

Udržujte vaše Android zariadenie čisté, bezpečné a rýchle pomocou CCleaner! Piriform, tvorca najznámejšieho čistiaceho softvéru pre PC a Mac, vám prináša CCleaner pre Android. Odstráňte odpad, získajte späť priestor, monitorujte systém a prehliadajte bezpečne. Staňte sa pánom vášho vlastného zariadenia s pokročilou čistiacou aplikáciou pre vaše Android zariadenie!

CCleaner
Developer: Piriform
Price: Free+

 

Ochrana systému a bezpečnosť

 

Bezplatný antivírus a ochrana proti ukradnutiu s najlepšími hodnoteniami pre zariadenia so systémom Android™. AVG AntiVirus FREE pre Android™ (antivírus) vás chráni pred nebezpečnými vírusmi, malware, spyware a textovými správami a pomáha chrániť vaše osobné údaje.

AVG AntiVirus FREE for Android

AntiVirus PRO: antivírus PRO – Platená verzia – antivírus ktorý umožnuje lokalizáciu mobilu na dialku,vymazanie dát v prípade krádeže
mobilu alebo zapnutie alarmu na dialku a pod.

AntiVirus PRO Android Security

Cerberus vám pomôže získať späť vaše stratené alebo ukradnuté Android zariadenie.
Cerberus je kompletná zabezpečovacia aplikácia pre nájdenie vášho strateného alebo odcudzeného zariadenia so systémom Android.

Cerberus anti theft
Developer: LSDroid
Price: Free+

Stratili ste niekedy svoj telefón? Správca zariadenia Android vyhľadá stratené zariadenia a pomôže vám udržať vaše zariadenie spolu s uloženými údajmi zabezpečené.

Android Device Manager
Developer: Google Inc.
Price: Free

Google služby. Aplikácia Google Authenticator generuje kódy pre verifikáciu v dvoch krokoch vo vašom telefóne. Pridajte ďalšiu úroveň zabezpečenia tým, že povolíte verifikáciu v dvoch krokoch a ochránite tak svoj účet pred odcudzením.

Google Authenticator
Developer: Google Inc.
Price: Free

Aplikácia SSH Tunnel umožní telefónu s Androidom pripojiť sa k internetu prostredníctvom ssh tunela a zabezpečiť tak úplne bezpečné pripojenie. Je to skvelé najmä v prípadoch ak nemáte dátový signál a ste napríklad v kaviarni alebo v práci. Tam môže byť dostupné len verejné WiFi pripojenie a vy si budete chcieť byť istý, že nikto nezachytí vaše citlivé osobné informácie, keď sa pripájate k stránkam ako Gmail alebo Facebook.
SSH Tunnel
Developer: Max Lv
Price: Free

Smart App Protector(App Lock) je aplikácia, ktorá umožňuje chániť vaše nainštalované aplikácie pomocou hesla alebo vzoru na odomykanie!(Facebook, WhatsApp, Line, Twitter, Snapchat, Skype a ľubovoľná aplikácia, ktorú si vyberiete)

AppLock - Fingerprint
Developer: SpSoft
Price: Free+

S AppLock môžete zamknúť SMS, Kontakty, Gmail, Facebook, galérie, Market, Nastavenie, Hovory a každá aplikácia ktorú si vyberiete, s bohatými možnosťami bude chrániť vaše súkromie. S AppLock si môžete skryť obrázky a videá a pod. S AppLock, len vy môžete vidieť svoje skryté obrázky. Ochrana osobných údajov rýchlo a ľahko!

AppLock
Developer: DoMobile Lab
Price: Free+

Táto aplikácia blokuje nechcené hovory a pomáha spravovať čiernu listinu. Jednoduchá a ľahká správa, žiadne nadmerné čerpanie z napájania z batérie vášho prístroja. Ak hľadáte Call Blocker, táto aplikácia je to, čo budete potrebovať. 

Calls Blacklist - Call Blocker

 

Cestovanie

 

Cestujete za prácou? Na dovolenku? Využite moderný spôsob dopravy po Slovensku, ČR aj celej EU a cestujte s overenými dopravcami.

EuTransit
Price: Free

Spolujazda cez jazdomat.sk pre SK a CZ ľudí do celého sveta . Dochádzanie už nemusí byť nočnou morou. Zaraď sa medzi 100 000 užívateľov a vyskúšaj jedinečný spôsob cestovania spolujazda. Aplikácia Jízdomat ti pomôže zadať alebo nájsť trasy voľných spolujazda. Spolujazda autom šetrí čas, peniaze aj životné prostredie.

Aplikácia SVETOBEŽKA Vám pomôže v núdzových situáciách pri cestách v zahraničí. Čísla a e-maily na naše veľvyslanectvá, praktické rady čo robiť, keď Vás okradnú, keď havarujete, keď stratíte doklady. Kam zavolať, koho kontaktovať, kde hľadať pomoc. Bedeker na čo nezabudnúť pred cestou, vrátane dobrovoľnej registrácie online. To všetko v praktickom mobilnom kufríku na cesty.


Aplikácia Prvá pomoc vám dáva do ruky návod, ako zvládnuť stresové situácie, poskytnúť neodkladnú prvú pomoc a zachrániť život vašim najbližším. Viac ako 75 % úrazov a nehôd sa totiž stáva práve v ich prítomnosti. Stiahnite si aplikáciu, osvojte si základné vedomosti o postupoch prvej pomoci a staňte sa aj vy súčasťou Krajiny záchrancov.

Prvá pomoc
Price: Free

Aplikácia ťa dovedie k najbližšiemu bankomatu alebo pobočke ktorejkoľvek banky.
Už nikdy nebudeš musieť blúdiť a hľadať, kde si vyberieš peniaze či založíš účet. Pomocou GPS a kamery telefónu uvidíš naživo, kde je tvoj cieľ. Trafíš tam pomocou prehľadných máp a navigácie – či už pešo, autom alebo hromadnou dopravou. Pre Slovensko.


Aplikácia ťa dovedie k najbližšiemu bankomatu alebo pobočke ktorejkoľvek banky.
Už nikdy nebudeš musieť blúdiť a hľadať, kde si vyberieš peniaze či založíš účet. Pomocou GPS a kamery telefónu uvidíš naživo, kde je tvoj cieľ. Trafíš tam pomocou prehľadných máp a navigácie – či už pešo, autom alebo hromadnou dopravou. Pre CZ.


Cez aplikáciu nájdete ideálne ubytovanie kdekoľvek na svete a kedykoľvek – garantovaná najnižšia cena.


Prelomte jazykové bariéry s Prekladačom Google. Prekladajte medzi 80 jazykmi , Konverzujte pomocou aplikácie Prekladač Google prirodzene v cudzom jazyku , Vyslovte, napíšte alebo odfotografujte výraz, ktorý chcete preložiť,  Pri cestovaní prekladajte v režime offline. Nie je potrebné žiadne pripojenie k internetu. Uložte si svoje preklady a pristupujte k nim z akéhokoľvek zariadenia

Google Translate
Developer: Google Inc.
Price: Free

TrashOut je celosvetová iniciatíva s cieľom lokalizovať a eliminovať nelegálne skládky veľmi jednoduchou a efektívnou formou. Našou snahou je znížiť počet nelegálnych skládok vo Vašom okolí! Výsledkom bude čistejšie prostredie a zdravšia planéta pre všetkých. Získané údaje podporia lokálne organizácie, inštitúcie a samosprávy v boji proti nelegálnym skládkam. A to celosvetovo!

TrashOut - Let's do it partner

SMS Cestovný lístok – objednanie sms lístku napr v BA , a iných mestách . Cez túto aplikáciu môžete pohodlne zakúpiť cestovné lístky na MHD v mestách: Bratislava, Košice, Žilina a Prešov


SMS jízdenka – sms lístok v cz mestách.  Aplikace pro pohodlný a rychlý nákup elektronické jízdenky na městskou hromadnou dopravu ve městech České republiky, která tuto možnost podporují – Praha, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ůstí and Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice a nově Karlovy Vary. Jednoduše sledujte, kolik času zbývá do konce vypršení platnosti jízdenky a to buď přímo v aplikaci nebo na widgetu. Odeslané jízdenky je možné procházet v Historii odeslaných jízdenek.

SMS Jízdenka
Price: Free

SMS Parkovací lístok . S aplikáciou SMS Parkovací lístok môžete pohodlne platiť za parkovné formou SMS v týchto mestách: Bratislava, Košice, Trnava, Martin, Prešov, Trenčin, Banská Bystrica, Vranov nad Toplou, Zvolen, Poprad, Prievidza, Spišská Nová Ves, Senec a Banská Štiavnica.

Monitoring lietadiel , vidíte aktuálnu polohu na mape kde sa lietadlo nachádza čerpá údaje z flightradar24.com. Táto bezplatná verzia najpopulárnejšieho sledovanie letu aplikácie zmení váš telefón alebo tablet do letovej prevádzky radaru a umožňuje vidieť polohu lietadla po celom svete v reálnom čase.

Bezplatná verzia

Platená verzia

Objav svoje lyžiarske stredisko v srdci Slovenska PARK SNOW Donovaly! Aplikácia poskytuje kompletné informácie o lyžiarskom stredisku. Vleky, svahy, počasie, atrakcie, cenník a iné.

PARK SNOW Donovaly
Developer: PADAJ.SK
Price: Free

Mobilné platby Vám jednoduchým spôsobom umožnia zaplatiť za cestovné lístky na MHD, platby za parkovné vo vybraných mestách a cestovné (horské) poistenie Allianz, UNION cez Váš mobilný telefón.

SMS platby - MHD, parkovne

Predpovede počasia patria medzi základné aplikácie takmer v každom telefóne s androidom. Niektorým vyhovujú tie jednoduchšie, ktoré poskytujú aktuálnu a predpoveď na pár dní. Pre tých náročnejších užívateľov je tu aplikácia Palmary Weather .

Palmary Weather
Developer: Palmarysoft
Price: Free
Premium verzia
Palmary Weather Premium
Developer: Palmarysoft
Price: €2.17

iMeteo.sk Počasie FREE+ iRadar –

iMeteo.sk Počasie & iRadar

Slovenská predpoveď počasia pre váš Android telefón s údajmi zo SHMÚ (Slovenský hydrometeorologický ústav). Táto aplikácia vám zjednoduší prístup k vašej obľúbenej predpovedi počasia. SHMUDroid na základe vašej aktuálnej polohy ponúkne predpoveď počasia pre miesto, kde sa práve v tejto chvíli nachádzate. Samozrejmosťou je aj manuálny výber lokality z viac ako 1000 miest na Slovensku.

SHMUDroid
Developer: Konio Systems
Price: Free

 

Jedlo, reštaurácie a kultúra v okolí

 

Kde jesť a piť SK – verzia ktorá nájde reštauráciu alebo bar v okolií pomocou gps . Hľadáte najbližšiu reštauráciu, bar, pizzeriu, fastfood vo Vašom okolí? Už Vás omrzelo stále rovnaké miesto na obed alebo na drink a chcete si vybrať niečo nové? Aplikácia Kde jesť a piť je práve pre Vás. Máte v rukách najväčšiu databázu reštaurácií a barov na Slovensku. Aplikácia sama zistí Vašu pozíciu a podľa toho Vám ponúkne najbližšie miesto na občerstvenie a na potešenie chuťových buniek.

Kde jesť a piť
Developer: Mediatel.sk
Price: Free

Kde jíst a pít CZ – verzia ktorá nájde reštauráciu alebo bar v okolií pomocou gps . Hľadáte najbližšiu reštauráciu, bar, krčmu, pizzeriu, fastfood vo Vašom okolí? Už sa Vám omrzelo stále miesto na obed či na drink a chcete si vybrať z niečoho nového? Aplikácie Kde jesť a piť je práve pre Vás. Máte v rukách najväčšiu databázu reštaurácií a barov v Českej republike. Aplikácia sama zistí Vašu pozíciu a podľa toho Vám ponúkne najbližšie miesto k občerstvenia a potešenie chuťových buniek.
Kde jíst a pít

Hľadáte reštauráciu, kde by ste sa mohli ísť najesť? Neviete, kam pozvať klienta na kávu? Chcete vedieť, aké obedové menu ponúkajú vo vašej obľúbenej reštaurácií? Portál Restauracie.sme.sk vám prináša sprievodcu reštaurácií, kaviarní, pubov a ďalších podnikov na Slovensku pre Android zariadenia. Poskytuje komplexné a ucelené informácie z najväčšej a stále rozširujúcej sa databázy podnikov. Už nebudete márne hľadať pre Vás ideálny podnik, či už v lokalite, ktorú poznáte alebo pre Vás úplne novej – tohto pomocníka môžete mať odteraz stále pri sebe…

Restauracie SME
Price: Free

Donáška jedla online

Donáška jedla online

Donáška jedla a potravín z TESCA

TESCO Potraviny online

Máte problémy rozhodnúť, kam sa obrátiť v centre mesta? Stiahnite si našu novú aplikáciu Kam do mesta“ pre Android. To vám umožní vyhľadávať aktuálne zaujímavosti, filmové a divadelné plány, koncerty, kluby a veľa ďalších akcií v okolí a vašom meste.

Hľadáte najbližšiu reštauráciu, pivnicu, bar, hudobný klub, casino, poker alebo taxi vo vašom okolí? Chcete si vybrať z niečoho nového, stretnúť sa s novými ľuďmi a nadviazať nové vzťahy? Aplikácia Nočné stránky je práve pre Vás. Máte v rukách najväčšiu databázu reštaurácií, pivníc , barov, hudobných klubov, casín, poker, erotických služieb pre dospelých alebo taxislužieb na Slovensku. Aplikácia sama zistí Vašu pozíciu a podľa toho Vám ponúkne najbližšie miesto pre potešenie.

Nočné Stránky
Developer: Mediatel.sk
Price: Free

Doprava , vlak, bus, taxi, lietadlo,  gps navigácie

 

Sygic GPS Navigácia je offline GPS navigačná aplikácia pre Android s najväčším počtom inštalácií na svete s mapami od spoločnosti TomTom. S aplikáciou Sygic: GPS Navigácia môžete využívať NAVŽDY ZADARMO: offline TomTom mapy, body záujmu, plánovanie trás a aktualizácie máp zadarmo. Vďaka tomu, že vysokokvalitné mapy od spoločnosti TomTom máte uložené vo svojom Android telefóne alebo tablete alebo na SD karte, môžete ich používať aj bez internetového pripojenia.

GPS Navigation & Maps Sygic
Developer: Sygic.
Price: Free+

S NAVIGON môžete premeniť svoj Android smartphone na plne funkčný mobilný navigačný systém s mapami na palube, ktorá so sebou nesie žiadny prenos dát alebo poplatky za roaming pre zobrazenie mapy, výpočet trasy, atď vďaka verné adaptácie funkcií menu, app zapadá do problémov s Android operačným konceptu.
NAVIGON Europe
Price: €59.99+

Kontrola spotreby paliva Fuelio od Sygic vývojárov – Android aplikácia na vedenie palivového denníka, nákladov a prejdených vzdialeností. Sledujte tankovania, spotrebu paliva, náklady na vozidlo a šetrite peniaze.

Fuelio: Gas log & costs
Developer: Sygic.
Price: Free

Nokia HERE je android navigácia ktorá je úplne zdarma.

Turistická navigácia Locus – Turistika, beh, jazda na bicykli, lietanie, plávanie, geocaching, to všetko a ešte oveľa viac outdoorové aktivity, pri ktorých pre vás aplikácie Locus skutočným pomocníkom, či už vo vašom telefóne alebo tablete s Androidom.

Uložte si miesto keď parkujete a Car Locator vám pomôže nájsť vaše auto.

Car Locator
Developer: Edward Kim
Price: €2.99

CG Transit offline jízdní řády -Platená verzia – cestovné poriadky vlaky busy metro mhd offline. CG Transit umožňuje offline vyhľadávanie v cestovných poriadkoch vlakov, autobusov a MHD v ČR a SK.
Offline vyhľadávania znamená výhodu nielen pre užívateľov bez dátového tarifu, ale hodí sa všetkým, ktorí potrebujú často a rýchlo vyhľadávať v cestovných poriadkoch v miestach so zlým pokrytím – teda napr. Pri cestovaní vlakom, metrom a pod.
Chcem TAXI – Vyhladá taxislužby pomocou GPS ! Hľadáte najbližšiu taxislužbu vo svojom okolí a chcete mať na výber? Aplikácia Chcem TAXI je práve pre Vás. Najväčšia databáza taxislužieb na Slovensku. Aplikácia si sama zistí Vašu polohu a podľa toho Vám ponúkne najbližšiu taxislužbu. Výjazd taxíku z najbližšieho stanovišťa šetrí Vaše peniaze a čas.
Chcem TAXI
Developer: Mediatel.sk
Price: Free

Chci TAXI – Vyhladá taxislužby pomocou GPS ! Hľadáte najbližšiu taxislužbu vo svojom okolí a chcete mať na výber? Aplikácia Chcem Taxi je práve pre Vás. Najväčšej databázy taxi služieb v Českej republike. Aplikácia sama zistí Vašu pozíciu a podľa toho Vám ponúkne najbližšiu taxislužbu. Výjazd taxíka z najbližšieho stanovišťa šetrí Vaše peniaze a čas.
Chci TAXI
Price: Free

Skyscanner. Nájdite si najlacnejšiu letenku cez tento vyhladávač leteniek.
Skyscanner
Developer: Skyscanner Ltd
Price: Free

HOPIN TAXI – Slovensko – Vyhladá taxislužby pomocou GPS ! Taxi aplikácia, ktorá Vám umožní objednať si taxík, bez zdĺhavých rozhovorov a dohadovania sa s dispečingom. Na mape vidíte všetky dostupné taxíky vo Vašom okolí a Vy si tak môžete rýchlo a jednoducho objednať práve ten ktorý Vám najviac vyhovuje. (Apps RULEZZ – najlepšia aplikácia roku 2014 a víťaz ceny App Prix)
HOPIN TAXI
Developer: HopIN
Price: Free

Rezervujte si lístok a zaplaťte ho priamo v aplikácií. RegioJet je in už aj na Slovensku.

Tickets
Price: Free

Slúži na zistenie polohy a meškania vlakov na území SR.
Vlaky
Developer: pzkpfwVIb
Price: Free

Aplikácia slúži na zistenie aktuálneho meškania vlakov, ktoré sa nachádzajú na trati ŽSR na Slovensku, resp. aj niektorých medzinárodných vlakov. Vlaky je možné jednoducho vyhľadať buď na základe čísla vlaku alebo podľa kritérií – odkiaľ, kam, dátum a čas. Nájdené vlaky je možné pridať do zoznamu „Moje vlaky“ a tým urýchliť opakované hľadania.

Meškanie vlaku
Developer: jecim.sk
Price: Free

Mešká to?
Developer: Marián Hacaj
Price: Free

NaVlak je aplikácia a widget pre zobrazovanie nádražných informačných tabúľ s aktuálnymi informáciami o odchodoch a príchodoch vlakov. Aplikácia umožňuje zobraziť vlaky LEN Z VYBRANÝCH ČESKÝCH STANÍC.
NaVlak - Nádražní tabule

Liftago Taxi – Táto aplikácia chce preraziť v oblasti taxi , použitelné max v Prahe a velkých mestách. Liftago Vám ukazuje ponuky jednotlivých vodičov taxi vo Vašej blízkosti a dáva Vám kontrolu nad objednávkou aj samotnou jazdou! Vyberte si najvhodnejšieho vodiča podľa ceny, dojazdovej vzdialenosti alebo hodnotenia. Sledujte príchod taxíka priamo v mape aplikácie.
Liftago Taxi
Developer: ADLER iTech
Price: Free

Uber je super projekt zo Silicon Valley ktorý vytláča klasické taxislužby. Využite aj vy komfort tejto dopravy v luxusných vozoch za super cenu. Momentálne funguje v Prahe a v Bratislave sa prevádzka pripravuje.

Uber
Price: Free

Sygic Truck Navigation pre kamionistov

Sygic Truck GPS Navigation
Developer: Sygic.
Price: Free+

Pozor radar je jednoducho ovládateľná aplikácia, ktorá pomáha na cestách upozorňovaním pred stacionárnymi radarmi a aktuálne nahlásenými policajnými radarmi. Budete mať aktuálny prehľad o radaroch a policajných hliadkach na ceste. Ušetrite za pokuty! Aplikácia neobsahuje iné nadbytočné informácie.

Profesionálne dopravné spravodajstvo RTVS zo slovenských ciest a diaľnic do vášho mobilu: dopravné nehody, kolóny, zjazdnosť, prejazdnosť, meranie rýchlosti, uzávierky, rozkopávky, obmedzenia.

Zelená vlna
Developer: CREANET a.s
Price: Free

Dopravný servis Rádia Expres vám prináša dopravné informácie zo slovenských ciest. Dopravné obmedzenia sú zobrazené na mape alebo ako zoznam zoradený podľa aktuálnosti Expres Live Traffic (ELT) je systém zdieľania informácií o prejazdnosti ciest medzi užívateľmi aplikácie Dopravný servis v reálnom čase. Prejazdnosť ciest sa vyznačuje na mape čiarami.

S aplikáciou Kamery do vrecka od spoločnosti Slovanet získate prehľad o dianí „u Vás doma“, aj keď tam práve nie ste. Praktická aplikácia Vám poskytuje online aktuálne informácie o situácii vo Vašom bytovom dome, byte či kancelárii bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Zábery z nainštalovaných kamier sú Vám k dispozícii nepretržite – 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Sú dostupné online v aktuálnom čase a samozrejmosťou je archív záberov.

 

 

Vzdialená správa tlačiarne , tlač + skenovanie

 

Tlač z Android nebolo nikdy jednoduchšie. Google Cloud Print je nová technológia, ktorá spája vaše tlačiarne s webom. Pomocou služby Google Cloud Print môžete sprístupniť svoje domáce a pracovné tlačiarne pre seba a vybratých ľudí z aplikácií, ktoré každodenne používate. Služba Google Cloud Print funguje vo vašom telefóne, tablete, Chromebooku, počítači alebo inom zariadení pripojenom k webu, z ktorého chcete tlačiť.

Cloud Print
Developer: Google Inc.
Price: Free

Tlač kedykoľvek a kdekoľvek na tlačiarne Epson z vášho Android telefónu alebo tabletu. Väčšina funkcií vyžaduje internetové pripojenie tlačiarne ako aj zariadenie s podporou internetu a/alebo e-mailu.
Epson iPrint

 

Prehliadač súborov v mobile

 

ASTRO Cloud & File Manager je ZADARMO File Explorer a má viac ako 80 miliónov stiahnutí po celom svete! 

ASTRO File Manager
Developer: Metago Mobile
Price: Free

Vlastný cloud cez Filement. Filement je webová bezplatná služba, ktorá vám umožní prístup do všetkých svojich zariadení a cloud skladovanie z jedného miesta. Po inštalácii tejto aplikácie môžete pristupovať k svojmu zariadení z ľubovoľného prehliadača kedykoľvek na akomkoľvek zariadení. Po pripojení všetkých vašich zariadení si môžete vytvoriť svoj vlastný cloud, na ktorý možno pristupovať z ľubovoľného prehliadača na ľubovoľnom zariadení.
Filement
Developer: Filement
Price: Free

Prehliadače webu a webstránok

 

Firefox Browser for Android je kvalitný prehliadač webu s možnosťou synchronizácie s Desktopom cez služby Sync.

Firefox. Browse Freely
Developer: Mozilla
Price: Free

Dolphin pre Android je mobilný prehliadač webu. Jednoduché surfovanie po internete s hlasovými a gestami riadenia.
Dolphin Jetpack používa vlastné HTML5 renderovací engine Dolphin, ktorý poháňa delfín za najlepšie HTML5 webové hry a webové aplikácie a zážitky.

 

Ako si bezpečne nainštalovať Flash Player pre Android [NÁVOD]

Kancelária a práca s office

 

RAR pre Android od RARLAB je originálny, jednoduchý, rýchly, ľahký komprimovací program, archivátor a aj základný súborový manažér.
RAR pre Android vie vytvoriť RAR a ZIP a vie rozbaliť RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ archívy. Zoznam funkcií obsahuje aj príkaz pre opravu poškodených ZIP a RAR súborov, benchmark kompatibilný s WinRAR benchmarkom, záznam pre opravu, normálne aj zväzky pre obnovenie, šifrovanie, solid archívy, a využitie viacerých jadier CPU pre kompresiu.

RAR

Easy Unrar, Unzip & Zip
Developer: RbigSoft
Price: Free

Microsoft Office Mobile je oficiálnym doplnkom balíka Office optimalizovaným pre váš telefón s Androidom. Svoje dokumenty Microsoft Wordu, Microsoft Excelu a Microsoft PowerPointu môžete otvárať, zobrazovať a upravovať prakticky všade. Vďaka podpore grafov, animácií, grafických prvkov SmartArt a tvarov vyzerajú dokumenty rovnako ako originály. Pri rýchlych úpravách alebo pri pridaní komentárov do dokumentu sa nemení formátovanie ani obsah.
Prezeranie súborov PDF. Adobe Reader je zadarmo, overený líder pre spoľahlivé zobrazovanie a interakciu s PDF súbory na vašom telefóne Android alebo tabliet.
Adobe Acrobat Reader
Developer: Adobe
Price: Free+

Píšete si do mobilu poznámky? A čo tak ich mať zosynchronizované a mať k ním prístup zo všetkých zariadení aj cez web. Využite Google Keep.

Google Keep
Developer: Google Inc.
Price: Free

 

Sociálne siete a chat

 

Ak nie ste spokojní s možnosťami defaultného chatu a instant messaging v Androide alebo riešeniach od tretích strán, na Android Market je k dispozícii nová možnosť – Nimbuzz. Slúži ako všetko-v-jednom aplikácia – Skype, MSN, Yahoo Messenger, ICQ, AIM, studiVZ, GoogleTalk, Facebook, MySpace, Jabber a ďalšie.

Audio/Video hovory live cez skype. Pozdravte priateľov a rodinu cez bezplatné okamžité správy, hlasové hovory alebo videohovory v Skype. Pripojte sa k miliónom ľudí, ktorí Skype používajú už dnes, a komunikujte s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Máte toľko možností a ležia vám priamo na dlani. Okamžite vyhľadajte všetkých priateľov a celú rodinu: Skype používa vyše 250 miliónov ľudí, určite tam teda nájdete niekoho, koho poznáte.

Skype - free IM & video calls

Video messenger určený pre zachytenie okamihov.  Od tvorcov skype-u.
Google + je sociálna sieť od Google. Podobné ako Facebook. Google+ je bezplatná aplikácia, v ktorej sa môžete venovať svojim záujmom, komunikovať s ľuďmi a zdieľať veci, ktoré vás zaujímajú. Sledujte zaujímavých ľudí, expertov a vplyvných používateľov a začnite dostávať úžasný obsah do svojho domovského streamu. Obsah môžete tiež nájsť pomocou vyhľadávacieho poľa, populárnych značiek hash, na stránke Čo je populárne a pomocou ďalších možností. Stačí sledovať niekoho, kto vás zaujíma, a príspevky danej osoby budete dostávať do svojho domovského streamu. Úžasné veci, ktoré vás zaujímajú, môžete objavovať rozličnými spôsobmi.

Google+
Developer: Google Inc.
Price: Free

Facebook je najznámejšia sociálna sieť na svete. Tak isto aj najpoužívanejšia.
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free

Facebook Messenger Vám umožnuje písať si textové správy cez facebook. Môžete okamžite a bezplatne kontaktovať ľudí. Messenger funguje podobne ako SMS, nemusíte však platiť za každú správu (vzťahuje sa na to sadzba za dátové prenosy).
Messenger
Developer: Facebook
Price: Free

Facebook správa skupín. Všetky svoje Skupiny na Facebooku si môžete zobraziť na jednom mieste. Môžete ľahko a nerušene diskutovať, plánovať a spolupracovať. Svoje skupiny môžete sledovať tu alebo na Facebooku, podľa toho, čo je pre vás jednoduchšie.

Facebook Groups
Developer: Facebook
Price: Free

Už viac ako 100 miliónov ľudí používa Instagram, sociálnu fotosieť. Rýchlo načíta fotografie a môžete použiť množstvo filtrov aby sa vaša fotografia zmenila na umelecký kúsok.

Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Flickr je komunita ktorá spája ľudí cez fotografie. Uložte si fotky na túto sieť aj Vy !
Flickr
Developer: Yahoo
Price: Free

500px – Objavte fotky z najlepších svetových fotografov a komunity. Profi aj amateur photographers.
500px – Discover great photos

Hangouts, Google Talk. Hangouts je komunikačná aplikácia ktorá vám umožňuje posielať a prijímať správy, fotky a ďalšie položky, a dokonca aj uskutočňovať bezplatné videohovory a hlasové hovory (hovory dvoch účastníkov alebo skupinové hovory)!
Hangouts
Developer: Google Inc.
Price: Free

Facebook Pages Manager pomáha administrátorom facebook stránky pripojiť so svojím publikom a držať krok s aktivitou na viac stránok, všetko na jednom mieste.
Facebook Pages Manager
Developer: Facebook
Price: Free

Pokec.sk a zoznamka. S Pokecom máš denne viac než 400 tisíc ľudí ako na dlani. Spoznávanie nových ľudí nebolo nikdy také zábavné.

Twitter je bezplatná aplikácia, ktorá vám umožní spojiť sa s ľuďmi, vyjadriť sám seba a zistiť viac o všetkom, čo máte radi.

Twitter
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free

Free sms sender – pri prepojení s o2 dokáže odosielať neobmedzené sms. Poslať SMS zadarmo cez webové brány / stránok na čísla v Českej republike, Slovensku, Rusku a Indii. Lacné sms po celom svete sú podporované tiež.

Financie a biznis

 

ZUNO VIAMO –

ZUNO VIAMO
Developer: ZUNO BANK
Price: Free

ZUNO Mobile Banking SK –
ZUNO Mobile Banking SK
Developer: ZUNO BANK
Price: Free

ZUNO Dokumenty –
ZUNO Dokumenty
Developer: ZUNO BANK
Price: Free

Fio banka – Internet banking v mobile –
Fio banka Smartbanking
Developer: Fio banka
Price: Free

VÚB VIAMO
Developer: VÚB, a.s.
Price: Free
VÚB Mobile Banking
Developer: VÚB, a.s.
Price: Free
Tatra banka VIAMO
Tatra banka
Price: Free
mBank SK
Developer: mBank S.A.
Price: Free
Platby
Účty
Peňaženka
Developer: Prima banka
Price: Free

Lanchery a používatelské prostredia

 

ZERO, najmenší, najrýchlejší, perfektné launcher! 

Nova Launcher nahradí domovskú obrazovku ktorú ovládate a môžete prispôsobiť. Zmena ikony tém, farby, rozloženie, animácie a ďalšie.  

Nova Launcher
Price: Free

Klávesnice

SwiftKey Keyboard + Emoji online cloud –

SwiftKey Keyboard
Developer: SwiftKey
Price: Free

oficiálne najrýchlejšia klávesnica na svete
Fleksy je najviac zábavný, pestrý spôsob, ako písať, a oficiálne najrýchlejšia klávesnica na svete . Fleksy prináša úžasnú presnosť, farebné úpravy a pohodlné písanie na Android telefóny a tablety. Skúste to zadarmo po dobu 30 dní!
Platená verzia
Fleksy + GIF Keyboard
Developer: Fleksy
Price: Free+

Jedna z najobľúbenejších klávesníc pre Android prešla významnou aktualizáciou. Verzia 3.0 tak ponúka hneď niekoľko nových tém, vrátane vianočnej či s populárnym Material dizajnom.
Minuum Keyboard Free
Minuum Keyboard Free + Emoji

Minuum Keyboard
Minuum Keyboard + Smart Emoji

Internetový developeri a správcovia webstránok

 

Google Adsense – kontrola internetových zárobkov v službe Google Adsense –

Google AdSense
Developer: Google Inc.
Price: Free

Google Analytics –
Google Analytics
Developer: Google Inc.
Price: Free

WordPress – správa webadminu –
WordPress
Developer: Automattic, Inc
Price: Free

WebSupport.sk –
WebSupport.sk
Developer: WebSupport
Price: Free

 

Cloud a bezpečnosť dát šifrovanie

 

MEGA cloud 

Disk Google – Ukladajte svoje súbory bezpečne do Google Drive

Google Drive
Developer: Google Inc.
Price: Free

Hubic je super Cloud v ktorom máte 25GB zdarma prípadne 100GB za 1 euro. Obsahuje aj CZ jazyk.

hubiC
Developer: OVH
Price: Free

Boxcryptor –

Boxcryptor
Developer: Secomba GmbH
Price: Free

 

Záloha dát, systém a pod

 

GO Backup & Restore Pro –

GO Backup & Restore Pro

Titanium Backup ★ root –
Titanium Backup ★ root

SYNCit HD – synchronizácia kontaktov do cloudu –
SYNCit HD
Developer: Lenovo Group
Price: Free

 

Kontrola spotreby dát, kreditu , paušál

 

Moje O2 SK –

Moje O2 SK
Price: Free

o2 kontrola spotreby – Modrá spotreba –
Modrá spotreba

Orange Go – Orange kontrola spotreby –
Orange Go
Price: Free

Telekom – kontrola spotreby –
Telekom
Price: Free

DroidStats je aplikácia, ktorá zobrazuje štatistiky hovorov, SMS a dát pre smartfóny so systémom Android. Okrem štatistík vypočíta aj vaše približné náklady v aktuálnom zúčtovacom období.

DroidStats
Developer: Michael Ludwig
Price: Free

Callistics – najlepšia android aplikácia pre sledovanie útraty za volania a mobilné dáta

 

Sledovanie akcií a zliav

 

Natankuj.sk
Price: Free

O2 Extra výhody –

O2 Extra výhody

Zľava SK –
Zľavomat –
Zľavomat
Developer: Slevomat.cz
Price: Free

 

Horoskopy a kalendáre

 

Nielen horoskop, ale aj biorytmus, význam mien, zhodu partnerov a ďalšie pomôcky nájdete v novej aplikácii Horoskopy MojOsud.sk. 

Horoskopy MojOsud.sk
Developer: ELET, s.r.o.
Price: Free

Určite sa vám stalo, že ste zabudli na niekoho meniny, no s touto aplikáciou sa vám to už nestane. Po spustení aplikácie vás hneď zaujme krásne grafické spracovanie aplikácie.  Na vrchu aplikácie sa zobrazuje týždenný kalendár s menami a zobrazuje vám aj koľko kontaktov s takým menom máte uložených v adresári. Hneď pod kalendárom máte zobrazených oslávencov dnešných, zajtrajších a pozajtrajších.

Name days
Developer: Peter Nemec
Price: Free
Kalendár SK
Developer: Alteris
Price: Free

 

Multimédia , foto, audio a video

MX Player – Najlepší spôsob, ako si vychutnať filmy. Asi najlepší prehrávač na video súbory.

MX Player
Developer: J2 Interactive
Price: Free

PlayerPro je pokročilý hudobný a video prehrávač pre Android zariadenia. Môže sa pochváliť krásnou, rýchlu a intuitívne rozhranie, vedľa silných zvukových možností konfigurácie.
PlayerPro Music Player Trial

Prehrávač hudby AIMP

AIMP
Developer: Artem Izmaylov
Price: Free

VLC media player je zadarmo a open source multiplatformový multimediálny prehrávač, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, rovnako ako disky, zariadenia a siete streaming protokolov.
VLC for Android beta
Developer: Videolabs
Price: Free

Prehrávač videií na youtube.com
YouTube
Developer: Google Inc.
Price: Free

Jednoduchá aplikácia pre fotoaparát, ktorá je fantastická pre zachytenie akcie a pohybu. Fotoaparát nasmerujte na váš pohybujúci sa objekt a stlačte tlačidlo! Fotoaparát urobí veľmi rýchlo za sebou až 4 fotografie.

Action Snap
Developer: Oursky Ltd.
Price: Free

Photaf – najlepšie Android App pre tvorbu panorám 

Photaf Panorama (Free)
Developer: Bengigi
Price: Free+

Pixlr-o-matic – úprava fotiek vintage efekty a pod.

Pixlr-o-matic
Developer: Autodesk Inc.
Price: Free

Motion Spy Camera- Zaznamenajte sa počas činnosti v 24 hodinovom intervale. Aplikácia vás pravidelne bude fotiť počas činnosti dňa a tým získate prehľad o tom, ako sa nakladá s vašim smartfónom, prípadne získate zábery, ktoré by ste inak nikdy nemali.

Motion Spy Camera
Developer: BINARTS
Price: Free+

Fotografie a úprava

PicsArt Photo Studio & Collage

Anonymita a súkromie

 

Orbot: Proxy with Tor –

Orbot: Proxy with Tor

šifrovanie hovorov

šifrované sms , mms správy

Free unlimited, encrypted and private messaging with your friends over Google Talk/Hangouts, Facebook Chat, Dukgo, Jabber & more! Works with Android, iPhone

ChatSecure
Price: Free

 

Rádio , hudba a Televízie

Aplikácia TV markíza umožnuje prehliadanie archívu. Bezplatne.

Movio TV umožnuje za poplatok za 3,29 € / mesačne sledovať 29 vybraných TV staníc SK+CZ až na 4 zariadeniach vrátane android, iOS a PC.

tv2go
Price: Free

Najaktuálnejšia aplikácia na počúvanie 56. slovenských rádií. Vždy fungujúca a prehľadná! Všetky slovenské rádia v jednej aplikácii. Vyber kvalitu streamu a počúvaj. Môžeš byť kdekoľvek a môžeš počúvať ktorékoľvek slovenské rádio. Aplikácia je bezplatná pre všetkých. Veľkou výhodou je, že aplikácia je vyrábaná priamo na Slovensku a jej developeri pracujú v rádiovom biznise, majú teda prehľad o nových rádiách či prípadných zmenách. 

Najlepšia aplikácia na počúvanie slovenských rádií. Nalaď si svoju obľúbenú stanicu alebo si vyber stanicu zo zoznamu a teš sa. Aplikáciu Vám prináša portál radia.sk

radia.sk
Developer: Apptives
Price: Free+

Hudba Google Play vám umožňuje jednoducho objavovať, prehrávať a zdieľať hudbu, ktorá sa vám páči, na zariadeniach s Androidom aj na webe. Pomocou našej novej služby Naplno si môžete v službe Google Play prehrať milióny skladieb, počúvať rádio bez obmedzení a vypočuť si zoznamy skladieb zostavené našimi hudobnými odborníkmi.
Google Play Music
Developer: Google Inc.
Price: Free

„Slobodný vysielač“ je najväčší a najkomplexnejší projekt slobodného a nezávislého média v histórii Slovenska.
SV player
Developer: Rivalengine
Price: Free

Slovenský rozhlas ponúka rôzne rozhlasové stanice na slovenskom užívateľom. Môžete ľahko nájsť a počúvať vysielanie kedykoľvek a kdekoľvek. „Zvoľte a kliknite na Listen“ vám prináša zážitok pohodlie app.

Nová aplikácia Rádia Expres

Rádio Expres
Developer: Radio Expres
Price: Free

Spotify – Top služba v oblasti hudby naviac bezplatne. Možnosť počúvať / ukladať hudbu do zariadenia na cestách prístup k celosvetovej hudbe aj k undergroud sk rapu !
Spotify Music
Developer: Spotify Ltd.
Price: Free+

Sledujte svoje obľúbené TV stanice zadarmo cez internet na telefónoch a tabletoch. V ponuke je viac ako 50 TV v SK/CZ jazyku.
Pozerajte a bavte sa s aplikáciou Slovenské a české televízie. 

TV program

TV Guide TIVIKO - EU
Developer: TIVIKO, s.r.o.
Price: Free+

S aplikáciou Orange TV môžete využívať moderné televízne služby kedykoľvek a kdekoľvek vo vašom smartfóne či tablete. Pozrite si živé vysielanie vybraných TV staníc, prelistujte elektronického programového sprievodcu, pozrite si z TV archívu obľúbenú reláciu alebo si podľa chuti vyberte film z bohatej ponuky filmoték.

Orange TV
Price: Free

FireTube – YouTube Music Player – prehrávanie iba zvuku z youtube videií –

 

Poistenie z mobilu

 

Aplikácia spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa umožňuje prístup k širokému spektru služieb spoločnosti. Okrem uzatvorenia poistenia umožňuje aj pohodlné nahlásenie škody. Vďaka aplikácii môžete jednoducho uzatvoriť nasledovné druhy poistenia: Cestovné poistenie, poistenie zásahu horskej služby, poistenie PZP, havarijné poistenie, poistenie majetku, poistenie storna zájazdu

Ak si klient uzatvorí SMS poistenie na území Slovenskej republiky prostredníctvom siete tuzemského mobilného operátora, okrem ceny poistenia (poistného) neuhrádza žiadne ďalšie poplatky. V prípade, že si klient uzatvorí SMS poistenie zo zahraničia, teda s využitím služby roaming, mobilný operátor si môže účtovať telekomunikačný poplatok za uzatvorenie SMS poistenia. Presné informácie, prosím, žiadajte u svojho mobilného operátora. 

Pošta a sledovanie zásielok (aj kuriérske služby)

 

Zoznam PSČ adries pre slovenské mestá. Umožní vyhľadávať podľa názvu mesta, ulice, alebo PSČ
PSČ Slovenské Mestá (PSC)

Sledujte pohyb vašej zásielky pohodlne z vášho smartfónu. Podporuje podacie čísla Slovenskej pošty a čísla zásielok prepravovaných Slovenskou poštou

Nakupujete na internete? Posielate alebo prijímate zásielky Slovenskej pošty? Používate kuriérske služby? Sledujte ich pohodlne vo svojom smartphone! Aplikácia Sledovanie zásielok slúži na pohodlné sledovanie stavu Vašich zasielok. Umožnuje Vám sledovať zásielky a balíky, ktoré prijímate (list, tovar z elektronického obchodu alebo len balík od rodiny) ale rovnako aj tie, ktoré odosielate (tovar pre zákazníka, dôležitá zmluva alebo len doporučený list) z Vášho smartphone pohodlne, prehľadne a kdekoľvek. Aktuálne podporujeme: Slovenská pošta , GLS, DPD, DHL, ďalšie v najbližsom update

Sledovanie zásielok
Developer: IGEEK
Price: Free

Média a spravodajstvo

 

Spravodajstvo Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) zo spravodajského portálu www.teraz.sk. Aplikácia TERAZ prináša aktuálne správy a noviny z oblastí Slovensko, Regióny, Zahraničie, Ekonomika, Šport či Kultúra a umenie. 

TERAZ.SK

Slovensko Správy umožňuje ľahký prístup k čítaniu najobľúbenejšie spravodajských zdrojov zo Slovenska (Slovensko) na vašom zariadení so systémom Android. 

Slovensko Správy
Developer: Daingo
Price: Free

Nová aplikácia Vám prináša správy z Čas.sk a exkluzívne aj z denníka Nový Čas. Okrem toho si môžete oddýchnuť pri zaujímavých článkoch z portálu Adam.sk, Časpreženy.sk, Život.sk a sledovať najzaujímavejšie videa z Tivi.sk.
Najlepšie bulvárne spravodajstvo máte vždy poruke. 

TA3 predstavuje novú aplikáciu pre užívateľov telefónov Android. Správy z domova, zahraničia, z ekonomiky či športu sú tak opäť bližšie k vám. Naživo si môžete pozrieť aj tlačové konferencie, či pravidelnú Tému dňa. TA3 je prvá spravodajská televízia na Slovensku, ktorú na mediálny trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o. v septembri 2001. TA3 denne ponúka profesionálne spravodajstvo z domova a zo zahraničia.

TA3
Developer: SCR Play
Price: Free

Vďaka novej aplikácii TVNOVINY.sk budete stále v obraze. Okrem najnovších správ z domova, zahraničia, ekonomiky, regiónov, športu a šoubiznisu prinášame najzaujímavejšie reportáže z Televíznych novín TV Markíza. U nás nájdete rýchle a objektívne spravodajstvo obohatené o videá a kvalitné fotografie.

Agregátor noviniek Flipboard je nielen esteticky príťažlivý, ale aj výnimočne funkčný. Umožňuje prepínanie medzi obsahom súvisiacim so správami, vašimi záujmami alebo aktualitami zo sociálnych sietí.

Flipboard: News For Any Topic

 

 

Financie

 

Bitcoiny vždy so sebou vo svojom vrecku. Jednoduché a rýchle platby pomocou QR kódov. Pre obchodníkov ponúka spoľahlivé a okamžité prijímanie platieb. Bitcoin Wallet je prvá mobilná Bitcoin aplikácia a preukázateľne aj najbezpečnejšia.


Bitcoin Ticker Widget zobrazuje a sleduje aktuálny BTC a LTC výmenné kurzy. Môžete si nastaviť vlastný interval aktualizácie a možnosti zobrazenia. Grafy sú zobrazené, ak kliknete na widget.
Bitcoin Ticker Widget
Developer: XBT Apps
Price: Free+

 

Oprava GPS , fix satelitov a pod.

 

GPS Test –

GPS Test
Price: Free

FasterGPS –
FasterGPS
Price: Free+

Špionáž a sledovanie

Špionáž je individuálne získavanie informácií, ktoré sú považované za tajné alebo dôverné bez súhlasu držiteľa týchto informácií.

Ak nainštalujete niekomu aplikáciu Cerberus, môžete previesť komplet špionáž. Aplikáciu je možné schovať v zozname aplikácií a sledovaní človek nemá ponatia že ho niekto sleduje a je sledovaný.

Cerberus anti theft
Developer: LSDroid
Price: Free+

Easy Voice Recorder je jednoduchý, zábavný a ľahký na použitie audio & hlasový nahrávač. Dá sa použiť na nahrávanie stretnutí, prednášok, či osobných poznámok bez časového obmedzenia a reklám! 

Easy Voice Recorder
Developer: Digipom
Price: Free

Nahrávač hovorov – Nahrávanie všetkých telefónnych hovorov

Call Recorder
Developer: C Mobile
Price: Free+

Zmeňte svoj hlas do humanoid hlas! 14 rôznych hlasových účinky. Môžete tiež zmeniť výšku a rýchlosť vášho hlasu!

Voice Changer
Developer: Suttung Software
Price: Free

Chcete sa pobaviť s priateľmi cez telefónne hovory? Zmeňte svoj hlas v reálnom čase a pridať crazy zvukových efektov budete nabudúce na telefóne Call Voice Changer – IntCall.

Call Voice Changer - IntCall

Tvorba screenshotov a videí z plochy

 

Easy Screenshot vám umožní najjednoduchší spôsob, ako zachytiť obrazovku vášho smartphonu.

Screenshot
Developer: lovekara
Price: Free

Screenshot Ľahké ti umožní ľahko robiť snímky obrazovky na tvojom tablete alebo inom Android zariadení ! Využi najľahšiu screenshot / snímanie obrazovky aplikáciu nielen na snapshoty, ale aj na ich prehliadanie, úpravu alebo ich okamžité zdieľanie.

Screenshot Easy
Developer: Ice Cold Apps
Price: Free

Verzia pre Android 5.0, fungujúcia bez rootu. Nahrávať veľmi kvalitné Screencasty priamo z telefónu alebo tabletu! SCR Screen Recorder využíva hardvérovo akcelerovaný kódovanie videa pre dosiahnutie najlepšej kvality záznamu obrazu na akomkoľvek zariadení. S SCR zadarmo môžete nahrať maximálne 3 minúty Screencasty a SCR vodoznak je pridaný do vášho videa.

Verzia pre Android 4.0.3 až 5.0 s rootom. Funguje len na rootnutých/odomknutých zariadeniach!Neinštalujte, ak vaše zariadenie nie je rootnuté.Zaznamenajte veľmi kvalitné videá obrazovky vášho telefónu alebo tabletu!SCR Screen Recorder využíva hardvérovo akcelerované kódovanie videa pre dosiahnutie najlepšej kvality záznamu obrazu na akomkoľvek zariadení. Je to jediný videorekordér na trhu podporujúci Tegra zariadenia, vrátane Nexus 7. 

 

Rozpoznanie prehrávanej hudby a skladieb

 

Táto aplikácia Vám rozpozná hudbu. Stačí ak dáte mobil k reprodukturu a aplikácia si danú hudbu vypočuje. Následne Vám po chvíli ukáže názov pesničky.

Bezplatná verzia – nemení nič na veci . Rozpozná skladby dokonale !

Premium verzia

Shazam Encore

Nerozoznalo niektoré skladby , preto odporúčam Shazam.

SoundHound Music Search

 

Sťahovanie v mobile

 

Nájsť torrenty a stiahnuť priamo do vášho telefónu alebo tabletu s oficiálnym μTorrent ® App (uTorrent App) pre Android, # 1 Android torrent aplikácie v Google Play Store, a # 1 bittorrent download klienta na počítačoch po celom svete.

Aplikace k snadnému přístupu na portál tracker.cztorrent.net Pokud by jste chtěli přidat nějakou funkci do aplikace, tak stačí jen napsat na fórum. 

CzTorrent
Developer: Jozka Jozin
Price: Free

Športové aplikácie , Zdravie a fitnes

 

Squats Workout
Price: Free
Abs workout II
Developer: Caynax
Price: Free+
Abs workout II PRO
Developer: Caynax
Price: €0.75
Abs workout
Developer: Caynax
Price: Free+
Abs workout PRO
Developer: Caynax
Price: €0.75
HIIT - interval training timer
HIIT - interval workout PRO
Developer: Caynax
Price: €0.75
Kalorické tabulky
Developer: Dine4Fit, a.s.
Price: Free+

Podla recenzií funguje

Runtastic Running & Fitness
Push Ups Workout
eVýsledky
Developer: eVysledky
Price: Free

 

 

 

Kariéra

 

Profesia.sk
Developer: Profesia
Price: Free

Nakupovanie

 

TESCO Potraviny domov
Developer: Tesco Stores
Price: Free

Zdravie

Ticket Restaurant® Calculator
Éčka
Developer: Michal Krajči
Price: Free

Cloudové služby

 

Začnite používať Disk Google zdarma a všetky svoje súbory budete mať na dosah z akéhokoľvek telefónu smartphone, tabletu alebo počítača. Všetky vaše súbory na Disku (ako napríklad videá, fotky a dokumenty) sú bezpečne zálohované, takže o ne neprídete. Jednoducho môžete pozvať ostatných používateľov, ktorí môžu následne zobraziť, opraviť alebo komentovať ktorýkoľvek z vašich súborov.

Google Drive
Developer: Google Inc.
Price: Free

MEGA je bezpečné úložisko cloud služba, ktorá vám dáva 50 GB zadarmo. Na rozdiel od iných poskytovateľov cloud storage, vaše dáta sú šifrované a dešifrovať iba a nikdy od nás klientskych zariadení.

Dropbox je bezplatná služba, ktorá vám umožní, aby všetky vaše fotografie, dokumenty a videá kdekoľvek. Po inštalácii Dropbox na počítači nejaký súbor uložiť do vášho Dropbox automaticky uloží na všetkých počítačoch, vaše zariadenie so systémom Android, a dokonca aj webové stránky Dropbox! Pomocou aplikácie Dropbox, môžete si vziať všetko, na čom záleží, aby ste to mali dostupné napríklad na cestách.

Dropbox
Developer: Dropbox, Inc.
Price: Free+

Riešenie verejných problémov

 

Aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie problémov vo Vašom okolí. Problémy nahlásené vo vybraných mestách sú komunikované priamo so zodpovednou samosprávou a ich riešenie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie, ako aj na našom portáli www.odkazprestarostu.sk. Od spustenia projektu v roku 2010 bolo samosprávam nahlásených vyše 2000 problémov, z ktorých sa viac ako 700 podarilo vyriešiť a v ďalších dosiahnuť apoň čiastočné zlepšenie. Pomožte nám skrášliť naše mestá a nahláste podnet z Vášho okolia!

Odkaz pre starostu

ŠTVÚ ŤA IGNORANTI NA CESTÁCH? NEMÁŠ KDE PARKOVAŤ KVÔLI FRAJEROVI S DIAGNÓZOU ČIAROSLEPOSŤ? MUSÍŠ SA „PREPLAZIŤ“ S KOČÍKOM POPRI NABLÝSKANOM FÁRE, KTORÉ PARKUJE NA CHODNÍKU? Aplikácia Parkujem ako Deb*l umožňuje nahlásiť nezodpovedných vodičov, ktorý parkujú tak ako sa nemá. Vaše hlásenie sa odošlú priamo na stránku parkujemakodebil.com.

Parkujem ako Deb*l
Developer: TrdelnikApps
Price: Free

Inzercia

 

Zháňate niečo a nechce sa Vám každý deň hľadať na Bazoši ručne? Bazoš Agent je aplikácia, ktorá bude za Vás automaticky sledovať známy portál Bazoš.sk alebo český Bazoš.cz. Bazoš Agent je váš strážny pes, ktorý bude vyhľadávať inzeráty podľa zadaného kľúčového slova, kategórie inzerátov, cenovej hladiny alebo typu (dopyt / ponuka) hľadaných inzerátov vytvorením filtra.

Bazos Agent
Price: Free+

Zarobte si predajom nepotrebných vecí cez mobil! Ušetrite pri nákupe za dobré ceny vďaka mobilnej aplikácii Bazar.sk. Zarábanie predajom na Bazar.sk je jednoduché. Foťte priamo mobilom, pridajte text a kontakt. Svoje inzeráty spravujete kdekoľvek ste. Rovnako nakupovanie za dobré ceny je pohodlné. Vyberajte z viac ako 850 000 inzerátov.

Bazar.sk
Price: Free

Top #1 najnavštevovanejší Auto-Moto portál s najširšou ponukou na Slovensku a Českej republike. Aplikácia pre Android umožňuje užívateľom spravovať inzeráty priamo z Vášho mobilu, vyhľadávať za pomoci inteligentného fulltextového vyhľadávania s našepkávačom a počtom výsledkov .

Autobazar EU
Developer: Michal Obeda
Price: Free

Prostredníctvom aplikácie Autobazar.sk môžete jednoducho prezerať ponuku vozidiel z celého Slovenska a byť informovaný o nových ponukách na slovenskom trhu jazdených vozidiel. Okrem vozidiel tu nájdete aj širokú ponuku motoriek, náhradných dielov, pneumatík a diskov, príslušenstva, nákladných áut a strojov. V prípade, že sa chystáte predať auto, ponúkame Vám rýchly a pohodlný spôsob pridania Vašej ponuky. Prostredníctvo mobilu rýchlo a jednoducho vytvoríte fotografie Vašej ponuky, vyplníte parametre a zverejníte svoju ponuku na internete.

Autobazar.sk

AAA AUTO prináša najväčší počet ojazdených vozidiel na predaj priamo do vašeho telefónu. Aplikácia Vás prenesie rovno medzi 7000 áut, z ktorých môžete pohodlne vyberať. Jednoducho a rýchlo sa dostanete ku kompletnému popisu každého vozu a rozsiahla galéria Vám umožní detailnú prehliadku vozidla. Aplikácia predstavuje v súčastnosti najlepší nástroj pre výber ojazdeného auta, naviac z najväčšej ponuky na trhu. Pokiaľ auto predávate, dostanete vďaka aplikácii rýchly reálny odhad ceny.

AAA AUTO
Developer: AAA AUTO
Price: Free

Vzdelávanie a learning

Autoškola SK
Price: Free
IT LEARNING: Last minute kurzy

Vzdialený prístup k PC alebo notebooku

TeamViewer – riešenie všetko v jednom na vzdialený prístup a vzdialenú podporu cez internet

Email klient, správa emailov a pod.

Gmail – Super email klient už aj neviazaný na google mail –

Gmail
Developer: Google Inc.
Price: Free

Inbox je trošku iný typ emailového klienta ktorý má byť lepší ako Gmail. Je od tvorcou google a pracuje sa s ním naozaj dobre.

Inbox by Gmail
Developer: Google Inc.
Price: Free

Testovanie výkonu

AnTuTu Benchmark. Pravdepodobne najpopulárnejší benchmark pre prístroje s Androidom, ktorý v rozsiahlej miere využívaný recenzentmi po celom svete. S AnTuTu môžete otestovať napríklad celkový výkon zariadenia, procesor, operačná pamäť (RAM) alebo grafiku. Tento benchmark nemožno než odporučiť, len pozor na to, že výsledky môže ovplyvňovať rad faktorov (napr. Počet spustených programov).

AnTuTu Benchmark
Developer: AnTuTu
Price: Free

Basemark X. Ak mobilné zariadenie používate predovšetkým na hranie hier, určite neprehliadnite Basemark X. Počas testov prostredníctvom herného enginu Unity 4.2.2. z prístroja vyžmýka naozaj maximum. Hneď tak zistíte, či sa vaše zariadenie naozaj hodí pre hranie náročných 3D hier. Basemark X je navyše multiplatformný, takže ľahko výsledok testu porovnáte tiež s prístrojmi, ktoré beží na Androide a mobilných Windows.

Basemark X Game Benchmark
Developer: Basemark
Price: Free

3DMark. Počas testovania aplikácií 3DMark na vašom zariadení pobeží rad extrémne náročných grafických testov, ktoré dostanú maximum predovšetkým z procesora (CPU) a grafiky (GPU). Výhodou tohto benchmarku je skutočnosť, že je multiplatformný. Vďaka tomu môžete porovnávať aj s telefónmi a tablety, ktoré bežia na iOS či mobilných Windows. Aspoň budete hneď vedieť, na čom ste.

Geekbench je určený na emuláciu reálnych záťažových situácií, takže by vám mal dať pomerne jasnú predstavu o možnostiach testovaného zariadenia. Tento programík je ideálny predovšetkým k vyskušania výkonu procesora. Taktiež Geekbench je pritom multiplatformný, takže môžete machrovat pred kamošmi s mobilným zariadením bežiacim na Microsoft Windows alebo iOS od Apple. To samozrejme len v prípade, že je váš prístroj lepší – inak budú machrovat asi skôr oni. 
Geekbench 4
Price: Free

 

Ostatné

Airmobs – zdieľanie internetového pripojenia pre všetkých

Airmobs - Internet Community

Speedtest.net –

Speedtest.net
Developer: Ookla
Price: Free+

APN OnOff – pridá widget na plochu / ovláadanie mobilného internetu vypnutie a zapnutie  –

APN OnOff
Developer: CurveFish
Price: Free

Close All Apps- zatváranie aplikácií pohodlne z pracovnej plochy widget mini –

BatteryBot Battery Indicator- ukazuje percentá batérie priamo v lište (Väčšina telefonov už má)

Zmena jazyka androidu – MoreLocale 2 –

3g mobile hotspot ak nema mobil v sebe – Share mobile Internet! 3G –

Share mobile Internet! 3G

Evernote – Poznámky a online synchronizácia v cloude prístup odkialkolvek –

G2reader – rss čítačka webstránok – sem nahádžem webstránky napr 200ks, a nechodím na ne. Všetky aktualizácie mi prídu sem prostredníctvom

funkcie RSS !

G2Reader - The RSS Reader

Google Goggles –

Google Goggles
Developer: Google Inc.
Price: Free

Srdcaři – Cestovatelský magazín Srdcaři – světem na hlavě, po hlavě, bezhlavě… ale vždycky srdcem.

Heartcore
Developer: Srdcaři
Price: Free+

Výpočet mzdy zamestnanca – ideál app pri prepočte mzdy –

Publero Mobile

Publero Mobile
Developer: Publero s.r.o.
Price: Free

Slovak Business Register
Developer: Tokoware
Price: Free+
ZlatéStránky.sk
Developer: Mediatel.sk
Price: Free
Antenny Smerovac
Developer: AerobTec, s.r.o.
Price: Free
Root Checker
Developer: joeykrim
Price: Free+

Spolahlivé čítanie qr code

PayPal
Developer: PayPal Mobile
Price: Free

 

Chýba tu podľa Vás niečo ? Poraďte aplikáciu a pridáme ju do tohto zoznamu.

Váš email (povinné)

Váš tip na aplikáciu :

Prosím označte že nieste robot (ochrana captcha).