Najlepší celosvetový email – jedine od Google – Gmail !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 8 mesiacmi 10 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Určite ste si všimli ako narastá popularita známeho poskytovatela nielen emailových služieb google . Prevratná služba Gmail poskytuje najpotrebnejšie funkcie , ktoré vám nedopraje ani email na vašom serveri ! Vrelo vám odporúčam presedlať na gmail !

Velmi vela ludí má už emailové konto vytvorené , je to vlastne už dnes potreba vlastniť emailové konto . Nútia nás ktomu rôzne diskusné fora , webové stránky z informáciami , či samotné internetové obchody , cez ktoré nakúpime tovar iba cez registráciu účtu .

Gmail – najlepší email úplne zadarmo !

logo gmailu

 

Gmail – http://www.gmail.com vám poskytuje prevratné funkcie , ktoré tak kvalitne spracované nikde inde nenájdete .

Možnosť vytvárať menovky – prehladnosť emailu je doležítá , ked máte mnoho emailov a potrebujete si ich pretriediť do priečinkov . Váš email bude tak prehladný .

Rozhovor : Rozhovor je v gmaili vyriešný perfektne . Každý kto má Gmail s ním možete komunikovať cez malé okienko , niečo ako chat na facebooku .

Spam filter – boj proti spamu ! – gmail aktívne bojuje proti spamu . nedovolí , aby sa do vašej pošty dostala spam správa.  ak sa to stane , pridáte ju do spam listu  ,  a už sa vám viac krát nedoručí .

Kontaky – možnosť pridať kontakty z nokia pc suite , sony ericsson pc suite či  iného programu ,  mobilného telefonu alebo notebooku . Podporované su rôzne formáty CSV alebo vCard . Je možné využiť taktiež export kontaktov ktorý je následne možný použiť naopak v mobile .

Vyhladávanie – vyhladávanie v Gmiali zaručuje že nájdete to čo naozaj hladáte .

úlohy –  ak ste človek ktorý vela plánuje , nemá čas organizovať si plány a úlohy , určite využije doplnok úlohy . Do tohto doplnku si jednoducho pridáte úlohu ktorú potrebujete do určitého času splniť .

Ak vás ani tieto informácie nepresvedčili , nižšie sú uvedené aj dôvody .

Prečo prejsť na gmail ? Nielen pre tieto dôvody !

 • Gmail je preložený do mnoho svetových jazykov , možno aj to ho robí dokonalím , využivajú ho ludia na celom svete !
 • možnosť použiť Klávesové skratky , budťe rýchly a nezdržujte sa ovládaním konta .
 • podpis pri odoslaní správy . Zobrazuje sa pod správou , je to niečo ako podpis pod vaším článkom vo fore .
 • superhviezdy – svoju poštu si môžete označiť hviezdičkov , je to niečo ako doležitosť či farebné rozlišovanie .
 • Automatické odpovedanie – pri nastavení tejto funkcie príde k automatickej odpovedi . To znamená že ak ste na dovolenke a niekto vám napíše email , automatická odpoved ho oboznámi že nemá otravovať lebo dovolenkujete .
 • Kódovanie odosielanej správy – Je možné zmeniť a vybrať si z dvoch možnosťí .
 • Vkladanie Prílohy – rýchle a jednoduché vkladanie príloh do emailu . Ukazovanie – indikátor stavu pridávania .
 • Možnosť využit pop3 a imap . Ja osobne tento prístup používam v mobile . Cez mobil odporúčam aj službu gmail mobile – m.gmail.com
 • Ukladací priestor cca 7359MB. Je to neuveritelné ale na gmail vám prídu aj mp3 súbory či videá .
 • Filtre – pômôžu vám dokonale smerovať vaše prichádzajúce správy do priečinkov , či odoslať dalej .
 • Labs – Využite možnosť vylepšit si svoj google a zapnite si len aplikácie / moduly ktoré len naozaj potrebujete .
 • offline – režim offline je naozaj dobrá vec . Využívam ju , a konštatujem že je užitočná . Správu môžete písať aj ked nieste pripojený na internet , uloží sa vám v lokálnom pc .
 • Zmena motívu . Je to niečo neuveritelné , ale je to tak . V gmaili je možnosť zmeniť si vzhlad emailového konta podla vášho štýlu !

gmail motivy

Emailové spoločnosti , poskytujúce bezplatný email ako napríklad provider azet.sk , pokec.sk , zoznam.sk centrum.sk atlas.sk / cz , sú velmi vela krát na diskusných forach označované ako pomalé , nespolahlivé a pre ludí z potrebov mať svoj email vždy v každej situácii dostupný nepohodlné .

Je to už na vás ako sa rohodnete , ja som sa stal spokojným užívatelom služby Gmail , a doporučil by som ho každému kto už nechce pomalý emailový systém , ale spolahlivého víťaza v emailovo komunikačných službách . Kvalitný a rýchly Email zadarmo si založte na webe :

www.gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *