Banka Slovenská sporiteľňa – www.slsp.sk – nový web , desing a funkcie .

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 8 mesiacmi 6 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Určite ste si všimli nový web banky Slovenskej sporiteľňe . Je na nom množstvo vylepšení , inovácii  ktoré prinášajú velké plus !

Určite ste si už niektorí z vás všimli nový desing , novinky a funkcie webovej stránky banky Slovenskej sporiteľňe .

1 . Prehladnosť

Webové stránky banky Slovenskej sporiteľňe boli donedávna neprehladné . Nová verzia webu tieto nedostatky napravila . Odteraz si môžete v pohodlí a klude prezerat informácie , odosielať požiadavky bez toho aby ste to museli čo len minútu hladať .

2. Rýchlosť

Rýchlosť webovej stránky je podstratne vyššia . Určite dalšia pozitívna zmena . Stránky banky boli donedávna príliš pomalé . Näjme v oblasti internet bankingu bola príliš velká odozva , pri transakciach či čakania na súhrnné info po platbe.

3. Otázky a support

Otázky na banku je možné pohodlne zasielať , takmer v každej sekcii je možnosť kontaktovať banku . Do tejto doby táto možnost chýbala a support bol príšerný , trval niekolko dní , niekedy bez odpovede . V oblasti supportu som postrehol že odpoved je adekvátna a postačujúce rýchla .

3. Funkcie :

– doručovanie noviniek či nový vyhľadávač bankomatov a obchodných miest

-vyhľadávanie v ponuke novostavieb, ktoré banka financuje.

– rozbaľovanicie navigačnéhé menu, ako aj nová štruktúra informácií pre jednotlivé segmenty klientov.

– k zrýchleniu prispieva aj podporná navigácia ku konkrétnej zobrazenej stránke.

– odoberanie noviniek cez rss – http://www.slsp.sk/rss/sk/rss.html

– v ponuke pribudla aj možnosť nastaviť si zobrazovanie webu v dvoch rozličných farbách a to modrá – deaful , a čierno biela – http://www.slsp.sk/redir.cfm?Style=text ktorú je možné nastaviť v hornej časti webu .

Slovenská sporiteľňa

Nový desing stránky je určite príjemný oproti starej verzii , je prehladnejší a pohodlní . Verím že s nou budú klienti nadmieru spokojný .

Internet banking zaťial zmenu desing nepocítil .

Podľa servera naj.sk je web stránka Slovenskej sporiteľne jednou z troch najnavštevovanejších na Slovensku. Návštevnosť stránky od začiatku roka je viac ako 14 mil. zobrazení, čo je priemerne mesačne takmer 2 mil. zobrazení. Denne si stránku pozrie takmer 58 tisíc používateľov. Najviac ľudí navštívilo stránku Slovenskej sporiteľne v januári a marci tohto roka, a to viac ako 2 mil. užívateľov mesačne.

Najčastejšie sú zobrazované stránky so službami elektronického bankovníctva. Internetbanking využíva približne polovica klientov Slovenskej sporiteľne. Prostredníctvom neho vykonávajú približne 85 % domácich i zahraničných transakcií. V súčasnosti si môže klient s bankou elektronicky vybaviť prakticky čokoľvek. Okrem platieb si klienti prostredníctvom elektronického bankovníctva zriaďujú termínované vklady, žiadajú o úver,
o platobné karty, menia limity na kartách alebo si otvárajú účty.

Ďalšími najčastejšie zobrazovanými informáciami sú: kurzový lístok, vyhľadávanie kontaktov obchodných miest banky a umiestnenie  bankomatov. Stránka však návštevníkom ponúka aj informácie o tom, ako si správne vybrať vhodný úver, kalkulačku na výpočet splátok či tipy pri vybavovaní úveru na bývanie. Zároveň poradí, čo robiť v ťažkej životnej situácii, ako
v bankovníctve na maličkostiach ušetriť, alebo ako sa počas dovolenky vyhnúť starostiam
s peniazmi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *