Právne informácie

Právne upozornenie

 

Obsah článkov na lukasprelovsky.sk

Všetky články publikované na webe www.lukasprelovsky.sk sú zásadne len subjektívnym názorom autora článku na danú skutočnosť alebo problematiku. Tento subjektívny názor nemusí nevyhnutne zodpovedať objektívne realite.

 

Newsletter – odoberanie noviniek prostredníctvom emailu

Newsletter je spôsob akým môžu čitatelia odoberať nové príspevky z webu . Pre odoberanie musíte zadať svoj email na ktorý Vám príde potvrdzujúci email v ktorom bude url odkaz na potvrdenie odoberania . V prípade že odber newsletteru potvrdíte zasielame Vám automaticky informácie o nových článkoch v intervale maximálne raz za týžden . V žiadom prípade neobťažujeme Vašu emailovú schránku . Pridaním emailu do newslettera automaticky súhlasíte s týmito podmienkami . Odhlásenie / zrušenie odoberania noviniek z newslettera môžete kedykolvek na adrese https://lukasprelovsky.sk/newsletter/ .

 

Podmienky používania stránok

Podmienky pre používanie webových stránok by mali byť upravené v súlade so zákonmi Slovenskej republiky.

Upozornenie: Aj napriek starostlivej kontrole nepreberáme žiadnu zodpovednosť za obsah
externých odkazov. Za obsah odkazovaných stránok sú zodpovední ich prevádzkovatelia.

 

Preberanie článkov a ich častí

Preberanie článkov a ich častí (vrátane obrázkov, grafov, audia, videa) je bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora striktne zakázané , povoluje sa však zdielanie odkazov na tento web prípadne pdf export článkov pre nekomerčné účely .

 

Zodpovednosť

Lukáš Prelovský a jeho partneri  za žiadnych okolností nenesú zodpovednosť za škody, ktoré boli spôsobené používaním alebo zneužívaním informácií dostupných na jej webových stránkach alebo na iných stránkach dostupných z tejto domovskej stránky. Pre používateľa nevznikajú žiadne nároky na náhrady prípadných škôd vzniknutých používaním týchto stránok, vrátane priamych, nepriamych, náhodných, špeciálnych, trestných, následných a iných škôd (ušlé zisky, ušlé výnosy alebo iné hospodárske škody).

Komentáre čitateľov

Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah komentárov. Komentáre sú publikované ihneď po ich zadaní do systému, prevádzkovateľ ich nijako neschvaľuje ani neautorizuje a nemôže ovplyvniť ich obsah. Vyhradzujeme si však právo ľubovoľný komentár zmazať. Taktiež si vyhradzujeme právo redakčne vymazať ľubovoľnú časť komentára.

 

Pre právne zdatných

Ak si myslíte, že nejaký komentár porušuje platné zákony SR, pošlite nám prosím emailovú správu advokat(zavinac)lukasprelovsky.sk (alebo nás uvedomte iným spôsobom) do predmetu správy zadajte ,,advokát,, a zaistíme čo najskôr nápravu, teda typicky vymazanie komentárá prípadne úpravu článku a daných textov na webe .

 

Ochrana osobných údajov

Na našich webových stránkach sa zobrazujú reklamy poskytované reklamnými spoločnosťami tretej strany. Tieto spoločnosti môžu používať údaje (nie však meno, adresu, e-mailovú adresu a telefónne číslo) o vašich návštevách týchto i iných webových stránok k poskytovaniu reklám na tovar a služby, ktoré vás zaujímajú. Ak sa chcete o týchto postupoch dozvedieť ďalšie informácie a ak chcete vedieť, ako môžete týmto spoločnostiam zabrániť vo využívaní uvedených údajov, kliknite sem .